reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze dzieci u lekarza.

Ja też te 3 wkłucia :)one sa dla mnie najpewniejsze a te nowsze szczepionki to nie ufam im po prostu...Domis Alanek dzielni mężczyźni że nie płakali mi przy wkłuciach aż pielegniarki były zdziwione :))powikłań żadnych!I oby tak było z Marcelkiem:)
 
reklama
my jutro na bioderka i nie wiem czy nie za wczesnie bo maly nawet 4tyg nie ma a tak nas zapisano w lux medzie. no nic pojedziemy i zobaczymy ;)

szczepienia na 12.11 i chyba bedziemy 5w1 brac. i nie wiem jak przezyje ja wklucia a o Olim nie wspomne...
 
jasminum o tak maseczki polecam, ja tez używałam jak miałam 40 stopni i mały tylko katar dostał a musiałam się nim sama opiekować

dziękuje za wszystkie odpowiedzi o szczepieniu
 
Ja mam jutro szczepienia, chyba ze 3 różne szczepionki dostanie, w aptece zostawiliśmy prawie 600 zł za wszystkie... już nie pamiętam nawet na co te szczepionki bo nie ogarniam tematu :szok: ale prosiłam lekarke żeby rozplanowała mu wszystkie dodatkowe zalecane szczepienia i kupuję to co mi każą...
Dzieci mają gorączkę po szczepieniach? dobrze wiedzieć, bo nie mam w domu paracetamolu dla niemowląt.
Jak ja się stresuję...
 
My dzis po usg bioderek.
wszystko jest OK :-)

a szczepienie prawdopod za tydzien - czekam na telefon z przychodni. no i tez biore 3 wklucia. niby to brzmi strasznie, ze 3 razy igla, ale Tomi mi ich prawie nie poczul, mam nadzieje, ze u Macka bedzie podobnie :-)
 
Mój Kacek dziś znowu ważony-5200
laugh.gif
Przez tydzień złapał 100g, mierzy 62cm-że on rozstępów od tego szybkiego rośnięcia nie ma
laugh.gif
w dwa msc 11cm! Ogólnie wszystko jest ok. Mamy na wszelki wypadek wybrać się do neurologa, ale odruchy ma wszystkie prawidłowe i tak w ramach nadgorliwości
wink2.gif


I szczepienie zaliczone- 5w1, rotawirus i wzw. Mały samo szczepienie zniósł dobrze, przez 2h po szczepieniu był pogodny, a później wpadł w taką rozpacz,że nie mogłam go uspokoić. Płakał i płakał i aż mu łezki leciały. Mój biedny Kapselek...
Jutro muszę załatwić usg bioderek, bo jeszcze nie robiłam.
 
Dziewczyny powiedzcie mi, jak szczepicie swoje dzieciaczki szczepieniami obowiązkowymi? Chodzi mi o to czy bezpłanie wszystkie wkłucia, czy wybieracie 5w1 lub 6w1? Starszaka szczepiłam bezpłatnie i dostawał wszystkie wkłucia, na szczęście przeszedł to gładko. Ale teraz się zastanawiam nad tymi skojarzonymi. U nas 5w1 kosztuje 130zł a 6w1 210 zł. I tak każde razy 4.
 
Anmika ja biorę 5w1 u mnie pediatra odradzała 6w1

ja na razie nie idę szczepić :-Dpojdę może za 3 tygodnie:tak:
bioderka mamy 6 listopada
 
reklama
Anmika myślę, że głównie chodzi w wyborze szczepionki kasa, niestety. Jak kogoś nie stać, to bierze państwowe szczepienia. Chociaż może też być tak, że ktoś państwowe uważa za lepsze. Ja Kaca szczepiłam 5w1, bo wtedy jeszcze 6w1 nie było. Na koki nie szczepiłam, bo nie wiedziałam, czy tak bardzo są potrzebne, a po drugie nie miałam tyle kasy.
My dziś na pierwszą wizytę po szpitalną. Położna u nas też nie była, więc jestem ciekawa ile maluda przytyła:-) Szczepienia później będą, chyba około połowy listopada.
 
Do góry