reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie-czerwcowe brzusie

  Hej dziewczyny, jestem tu nowa i dopiero szukam swego miejsca ja powinnam jesli sie tylko to potwierdzi rodzic koniec czerwca a poczatek lipca, pozdrawiam ( a jak sie potwierdzi to wkleje fotke  :laugh: )

 
reklama
zmienilam liczniczek, bo 7 tygodni bylo niebywale nieprawdopodobne......wtedy dzidzia bylaby nie tylko wpadka, ale wpadka w czasie @...............

co do brzuszka, to nie mam zdjecia, bo nie mam aparatu cyfrowego :(
jest nadzieja w tym, ze jutro przychodzi moja przyjaciolka a ona takowy posiada!

Musze przyznac, ze brzuszek jest niezly......nie zeby wczesniej byl calkiem plaski :p ;) ale teraz juz w ogole nie da sie go wciagnac! i nie lubi zeby go sciskac spodniami, luzne biodrowki moga byc, a najbardziej lubi sukienki ;D
z niecierpliwoscia czekam przyjazd narzeczonego, zeby jeszcze zdarzyl mnie zobaczyc zanim wyrosnie mi piłeczka :p
 
AGATATJE no to idziemy razem z OLA.K leb w leb jesli chodzi o daty ;-))
a swoja droga patrzac na nic i czytajac Twoje posty mniemam ze mowisz po flamandzku
 
dobrze mniemasz co do flamandzkiego :D
a co tez umiesz? wszyscy sie zawsze maja problemy z moim nickiem a to jest wlasnie zdrobienie od Agata :D, pierwszy raz ktos rozpoznal!

zobaczymy co z tych planowanych terminow wyjdzie, ale fajnie byc na tym samym etapie z kims jeszcze!
 
Ik kan goed vlaams praten maar niet even goed schrijven heh
ik ben echt blij dat wij samen zwanger zijn :D

no to fajnie :D
a studiowalas w Belgii?
ja w tym roku bede miala jakies ciezkie examy z historii sztuki i filozofii sztuki.......wszystko po flamandzku!
 
Ja w Antwerpii, tez calkiem fajne miasto, szczegolnie mieszanka kulturowa!mozna fajne rzeczy do jedzenia kupowac bo sa sklepy z zywnoscia z mnostwa krajow.....oczywiscie z Polski tez!

a odwiedzasz czasem Belgie?
 
reklama
Systematycznie. Teraz bede w grudniu. Glownie ze wzgledu na czekoladki Witamer i Marcolini na Place du Grand Sablon w Brukseli he, he...D
Mam tez w Belgii rodzine wiec wizyty skladam czesto. A co do miast i studiowania to Antwerpia rzeczywiscie jest ciekawsza zwlaszcza jesli sie studiuje historie sztuki (bo to chyba studiujesz wnioskujac z egzaminow).
No i te butiki... ::)
 
Do góry