reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie-czerwcowe brzusie

ja teraz studiuje malarstwo dlatego mam takie rozne ciekawe egzaminy :D

oj , a czekoladki to polecam w Antwerpii Elisa Pralines!!!!PYSZNE!
co do butikow to jest jeden super z ubraniami ciazowymi(FORMES), cudownymi poprostu,ale ceny.............nie na studencka kieszen,chyba ze ktos z rodziny zapragnie mnie uszczesliwic na Boze Narodzenie :D
 
reklama
HE, HE przejzalam stronki i oba adresy zarowno jesli chodzi o czekoladki jak i ciuszki wygladaja niezwykle zachecajaco ;D Ciuszki przypominaja troche nasz Solar tyle ze rzeczywiscie ceny raczej belgijskie. No a idea z prezentem swietna.
A swoja droga to jak sobie popatrzylam na te stronki to przypomnialy mi sie te wszystkie deszczowe belgijskie lata, moj wysluzony rower, tysiace kafejek, frieten i cala reszta..... no i zal. Dobrze tylko, ze do swiat blisko i jest kogo tam nawiedzac :)
a swoja droga masz juz wlasne prace?
 
::) Hej dziewczyny, tak cztam i czytam i zazdroszczę Wam, ja jak na razie czekam i mam skromną nadzieję że me przeczucia się sprawdzą( dobrze że mam pracę to nie myślę 24 na dobę o brzuszku). I chociaż planowałam to nei wiem czemu sądzę że nic nie wyszło nam.....poczekam jeszcze troszkę i się dostaram więcej  ;) Bo jeśli idzie o brzusio to ja zawsze miałam elastyczne mięsnie i duży żołądek więc jak zrobie fotkę to będzie wyglądać na 6-7 miesięcy  ;D. Pozdrawiam Belgię ja jestem w Holandii, ale niderlandzki to jeszcze długi etap nauki .
Buziaczki dla Was

url=http://www.baby-gaga.com/]
dev181pr___.png
[/url]
 
cicha pisze:
a swoja droga masz juz wlasne prace?
wlasna jak najbardziej, ale ze poszlam w kierunki artystyczno-kreatywne to narazie malo regularna.....
a ty co ciekawego porabiasz po studiach w Leuven? :D

Paulinko jak ja swoj brzuszek sfotografuje (a dzisiaj sie sejsa szykuje) to tez bedzie wygladal sporawo ;D
cotam, moze mi szybciej beda ustepowac miejsca w tramwaju ;) :p
 
Witajcie kochaniutkie! Nie wiem jak to się stało ale jakoś chyłkiem cichcem przemknęłam do was!!!!!!!! ;D Teraz zamartwiam się czy wszystko jest dobrze, bo kreseczki na teścikach są jeszcze bardzo jasne :(
 
Czesc, jak Wasze samopoczucie dziś, ja tylko siusiam dużo, a tak poza tym nic innego nie widzę u siebie, ponoć każdy ma to inaczej.....Ale czy któraś z Was też tak bardzo pragnęła być w ciaży że poza tym nie widziała świata??? Buźka na miły wieczór.




Moppie ik hou van jou!
 
cześć zapisuję się do czerwcówek. WG mnie wyszedł 1 dzień lata SUPER w dodatku to nasza rocznica ślubu i mojego męża urodziny.Pozdrawiam wszystkie letnie mamy
 
Drogie Panie! Mam obiecane zdjecia brzuszka ;D
nie wiem jak udalo mu sie urosnac bo mam wrazenie, ze nic nie jem przez te mdlosci.....ale na pewno jest wiekszy niz byl. Taki troche jak przed @, ale za nic w swiecie nie da sie go splaszczyc!Na drugim zdjeciu nie wciagnelam zoladka wiec jest jeszcze efektowniej :p ;D ;)
belly.jpg

koszulka.jpg

Mam nadzieje, ze nastepne mamy tez cos szybko umieszcza tutaj!
 
reklama
Agatatje -brzuszek niczego sobie:)-no no:)- śliczniuni i już widac to zaokraglenie. Obiecuję, ze i ja swój wkrotce wkleje!!..wstrzymam sie do srody..po wizycie u gin:)

Sumka- patrzę na Twój suwaczek hmm..dzidzia młodsza od mojej, a obliczyłas, ze przyjdzie na świat 1 czerwca..a ja 15..a raczej 18- ze wzgledu na dłuższe cykle..hmm..Pewnie lekarz roztrzygnie kto ma rację;):):)

Pozdrawiam Wszystkie Piękne Czerwcowe Mamusie;0
To najpiękniejsza nasza jesien;):)..zima..wiosna..i przecudowne będzie lato:)
 
Do góry