reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie-czerwcowe brzusie

reklama
hej! Ja a propos bólów brzucha. U mnie są dość częste, bo mam IBS. Nie jestem w stanie odróżnić bólu jelit od bólu macicy, dlatego lekarz zalecił mi 2 razy dziennie po pół tabl. No Spy forte. Ponoć ma zbawienny wpływ, bo rozlużnia macicę pomagając w jej powiększaniu i zwiększa przepływ maciczny krwi, polepszając utlenowanie zarodka. Przez co jest profilaktyką poronień. Aczkolwiek mój IBS ma No Spę gdzieś i skutecznie utrudnia mi w dalszym ciągu życie :(
 
Kindzia instaluj ten programik! :D

a moj brzusio raz wiekszy raz mniejszy, ale plaski to on na pewno juz nie jest, nie moge sobie wyobrazic, ze bedzie taki wieeelki heh
 
Nemezis współczuję Ci ( czy to zespół nadwrażliwości jelitowej??) .To łykaj No-Spę moze zadziała.
Ja dziś robiłam progesteron,czekam na wyniki.
Myślę czy zrobić profilaktycznie USG II fazy???( endometrium?)
 
witajcie dziewczyny! Cieszę się bardzo , bo podobnie jak Ty, PaulinoAnno prawdopodobnie będę miała termin na koniec czerwca, ale to jeszcze nie potwierdzone. Skąd jesteś, ja mieszkam niedaleko Lublina. Pozdrawiam!
 
Oj dziewczyny, brzuszek to ja juz mam niezły...myślałam nawet że to jakieś bardzo dziwne ale obejrzałam sobie watek majowy i zobaczyłam że niektóre dziewczyny tez juz miały widoczny na tym etapie co ja...taka juz moja uroda:) Zalezy jak sie ubiorę ale jak coś obcisłego i zobaczy mnie ktoś kto wie, ze wczesniej takiego nie miałam to widzi ze jestem w ciąży...ale staram się nosić luźniejsze rzeczy więc wyglądam po prostu jakbym sie trochę zaokrągliła...
 
Oj Basiu ja dzisiaj tak sie objadałam i szok !!!mój malutki brzuńcio nagle stał się ja mały arbuzik , taki okrąglutki- aż miło popatrzeć no ale to już 9 tc więc "maluszek" rośnie i tak powinno być... ;)
 
reklama
moj brzusio tez calkiem okraglutki :D
pozegnalam juz sie ze wszystkimi spodniami!
czekam tylko zeby juz wygladac jak w ciazy, a nie jak tluscioszek hehe :p
 
Do góry