reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie-czerwcowe brzusie

reklama
Witajcie..;)
no to nieźle..kazda ma już brzuszek.a u mnie nic nie widac..wczoraj pokazywałam go znajomym..i śmiali się, ze nic nie ma:(..:):)..Mieszcze sie we wszytkie rzeczy-normalnie nic a nic nie widać..czasem jak sie najem to np brzucha nie mogę juz wciągnąć.jest twardszy..ale tylko to.., a już koncówka 8 tyg..Jutro zaczynamy 9tc:)..ale się ciesze:)
 
Niop ale to leci!!!
A u nas jest taki watek i tez wiele lekarzy tak uwaza ze brzusia nie masowac bo to prowadzi do poronienia!!!

A czy u was tez sa mamusie lipcowe?
 
U mnie strasznie dziwnie z tym brzusiem - po 5 tygodniach miałam małą piłeczkę, a teraz wszystko wróciło prawie do normy, tzn. prawie jak przed ciążą. Aż się zastanawiam, czy faktycznie mi ten brzuszek troszkę urósł, czy tylko mam takie projekcje, bo tego bym chciała... Mam wrażenie, żę troszkę schudłam - tzn. rozmiarowo jest podobnie, ale jakby tłuszczyku mam cieńszą warstwę na brzuszku i uda jakieś takie się zrobiły jędrniejsze... Może to przez to, że jeść nie mogę...

Ech, juz się nie moge doczekać, aż się zaokrąglę... A wszyscy mnie tylko pytają, czy już przytyłam... A ja nic... buuuu!!  
 
Aneczka nic sie nie martw!!nas tez duzo na poczatku nie bylo a teraz sie zbiera coraz wiecej! to trzeba troszke poczekac:):) a na kiedy masz termin? na poczatek? bo jak tak to trzeba poczekac napewno bo to wiele mamus nie wie jeszcze ze sa mamusiami!
 
A u mnie tez jeszcze nic nie uwiera i nosze swobodnie wszystkie spodnie. Moze troche sie zaokraglilam ale to przez to, ze apetyt mi dopisuje no i mniej sie ruszam. Chociaz z drugiej strony zebra mam zarysowane a brzucha wciagnac wieczorem nie moge. Za to rano po pobudce calkiem zwykly widok w lustrze.
Swoja droga bede sie musiala troche pilnowac bo przyzwyczailam sie do czestych przekasek gdyz na poczatku jakos tak ciagle bylam glodna a teraz juz nie a pogryzac to wciaz pogryzam. Chyba tak z braku zajecia ciagle mi sie czegos chce...
 
No, ale wracajac do wątku..:)mialysmy sie chwalić tu fotkami naszych brzuszków..no wiec:)- ja dołączam do "Olowego"

mój brzuszek na pocz 9 tyg:)

obraz0357lo.th.jpg
 
reklama
A mój brzuszek jest wg mnie strasznie duży jak na 8 tydzień w nic się nie mieszczę mino że na wadze mniej. W pierwszej ciąży do końca trzeciego miesiąca nic nie było widać a ponieważ biust mi strasznie urusł brzuszek był zawsze w cieniu teraz jest inaczej ;D wogóle mam wrażenie że brzuch mi pączkuje
 
Do góry