reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie-czerwcowe brzusie

a tu mój brzuszek dostał kwiatuszek:):):)

obraz0982xo.th.jpg
 
reklama
fajne brzucholki u mnie jeszcze zupelnie nic.Czasem tylko na wieczor mi go wzdyma i wygladam wtedy jak w 3 miesiacu ale tak mialam nawet przed ciaza hihi
 
No dziewczyny brzuszki ladne a beda niedlygo pewnie jeszcze ladniejsze. :)
OLA K a Twoj to tak ladnie opalony!? Pozostalosc z wakacji?
 
Mój Brzuszek to taki ładniutki - opalony jest od zawsze hihihi...a tak serio w lipcu wygrzewałam go na Krecie.... :laugh:
 
Komu dobrze... :laugh: My w tym roku tez sie na Krete wybieralismy bo znajomi maja tam dom - ale czasu zabraklo i moj brzucho niewiele slonca widzial w tym roku. Teraz jak patrze na ten Twoj kolorek to zal, oj zal...
Za mna to od kilku dni chodzi mysl, ze moze sie gdzies na krotko wyrwac w listopadzie jeszcze poki mozna bo potem to juz niewiadomo kiedy bedzie tak beztrosko.
 
Cicha jak możesz to uciekaj z tego naszego zimnego klimatu i wygrzewaj swe ciałko ...a w którym miesiącu ciązy jesteś...bo ja będąc w siódmym pojechalam na wakacje do Jastrzębiej Góry 2 tygodnie...słodkiego lenistwa...
 
reklama
Z ciaza to idziemy prawie leb w leb bo jestem w 9t2d. Biorac pod uwage okres na ktory przypadaja nasze ciaze to w poszukiwaniu sloneczka trzeba pewnie bedzie leciec. A pod tym wzgledem mozliwosci koncza sie w marcu wiec czasu nie za wiele a ochota wielka by tak raz jeszcze mniej dziko ale przyjemnie i beztrosko spedzic kilka dni. Chyba faktycznie porozgladam sie za mozliwosciami...
 
Do góry