reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze objawy i dolegliwości... ;)

Ann no niestety niektore z nas gorzej to przechodza ale powiem Ci ,ze to juz naprawde niedlugo minie bo ja w pierwszej ciazy tez czulam sie byle jak i przeszlo jak reka odjal w 18tyg:tak: No zostala wrazliwosc na zapachy do konca ciazy i teraz tez ja mam.Da sie jednak to przezyc;-)
Ataata napewno brakuje Ci magnezu, kup sobie jakis preparat w aptece, napewno Ci doradza.Ja mialam skurcze nog i magnez mi pomogl(w tamtej ciazy) No i zapytaj przy okazji o te cukierki z wapniem , o ktorych Ci pisalam kiedys na ogolnym:tak:
 
reklama
u mnie pierwszym objawem było powiększenie się piersi - mąż oszalał :)
lekkie mdłości, ale bez wymiotów bardzo sporadycznie
na początku ciąży senność i zmęczenie
teraz poza lekkim bólem rosnącego brzucha, czuję się dobrze
nie mam napadów "jedzeniowych"
nie drażnią mnie zapachy
czasami daje o sobie znać kręgosłup, ale basen pomaga

zobaczymy jak będzie dalej ;)

gdyby nie zwolnienie (bo dzidzia za nisko) to było by idealnie ;)
 
A u mnie nocne drętwienie rąk przeszło bez magnezu (bo jakoś zapomniałam go wogóle kupić)

Dobra a mam pytanie:

Macie coś takiego, że czujecie i aż widzicie bicie swojego serca???
Bo ja od jakiegoś czasu tak mam kilka razy dziennie, że nagle zaczynam czuć bicie serca (bez dotykania ręką) Poprostu czuje jak mocno i szybko wali tam gdzieś wemnie w środku... i to jest na tyle mocne, że aż widać to gołym okiem... tzn na wysokości lewej piersi bluzka mi podskakuje na każdy takt serca...
Czy to normalne???

A i drógie pytanko:
Pojawia sie wam już ta ciemna kreska od pępka w dół???
Bo mnie sie zaczyna już delikatnie pojawiać, taki delikatny kolor brązu narazie od kości łonowej do połowy odległości od pępka, a dalej to czarna krecha z tych cholernych włosów co mi teraz urosały i zciemniały!!:angry::-D
Normalnie przez te włosy to wyglądam jak facet, bo oni mają takie linie z włosów "ścierzka miłości" :-D czy jakos tak sie to nazywa...
 
ataata ja tez tak mam ze przez to bicie serca potrafię obudzic sie w nocy...i musze przyznac ze jest to cholernie wkurzające.
pytałam lekarza o to i ponoc w ciąży jest to normalny obiaw ktory nawet moze zwiekszyc sie po 20 tygodniu.
w ciązy ponoc zawsze jest podwyższony puls.

a co do kreseczki to u mnie tak jak i u ciebie delikatnie zaczyna byc widac, ale to jeszcze nie to. pamietam ze przy pierwszej ciązy miałam dopiero tak na serio widoczną krechę na koniec 5 miesiąca.
 
Ataata , Viki31 mi też z włosów wyrosła tak linia od pępka w dół:eek: Strasznie to wyglada:crazy:Mam nadzieje że nie bede wygladać poźniej jak małpa cała obrośnieta:-D:rofl2::sorry2:
 
reklama
A wiecie co, ja tez jeszcze nie mam widocznej tej kreseczki, i mowcie co chcecie, ale jak dla mnie to bardzo ladnie wyglada:tak:
A te mocne walenie serducha tez czasem odczuwam, ale glownie kiedy jestem mocno zdenerwowana , wiec raczej rzadko:)
 
Do góry