reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze objawy i dolegliwości... ;)

A wiec tak moja nowa może prawie nowa dolegliwość ;-) ZGAGA meczy mnie od jakiś 2 tyg z dnia na dzień coraz bardziej a wieczorem to juz wogóle szkoda gadać;-) czy ktoś też tak ma i czy można sobie z tym poradzić jakoś??;-):-):-)
 
reklama
o bee Zgaga porażka.

Podobno lubi męczyć przez praktycznie całą ciąże:baffled: Tzn przychodzi jak mdłości odejdą i lubi zostać do końca:-p

A ja nadal to samo, czyli żyganko.
Dziś musiałam wstać wczesnie rano bo musiałam jechac do UP na 8 rano no ale dojechałam tam dopiero na ok 11 bo mnie mdłości zmolestowały. Oczywiście zakończyły sie wymiotami, no ale dobrze że w domu a nie np. w urzędzie:laugh2:
 
Ja zgage tylko czasem mam i to slaba,ale pamietam jak moja mama chodzila w ciazy z moja siostrzyczka to narzekala caly czas na zgage i to wlasnie szczegolnie wieczorami. W internecie sa jakies rady ale nie wiem czy skuteczne :zawstydzona/y:
Sprobuj moze to Ci pomoze Doticzka ;-)
 
Dziewczyny, tak czytam o Waszych dolegliwosciach i wiem, ze to glupio zabrzmi, ale mam pytanie: czy to normalne, zeby w zasadzie zadnych powazniejszych dolegliwosci nie miec? To znaczy na poczatku ciazy mialam jakies tam mdlosci i problemy zoladkowe ale bez straszenia kibelka i nawet teraz czasem mnie lekko muli, ale nie jest to praktycznie wcale dokuczliwe. Pobolewaja mnie takze piersi i do niedawna calkiem mozno, a teraz to juz tylko w nocy mam troche obolale. I od czasu do czasu gdzies tam mnie w brzusiu lekko zakluje i chyba na tym koniec.....
Nawet nie wiem tak naprawde co to jest ta zgaga, to znaczy nigdy nie mialam (i mam nadzieje, ze mnie ominie, bo z tego co slysze, to bardzo nieprzyjemna dolegliwosc)....
 
Doticzka ja męczę się ze zgagą wieczorami i pomaga mi herbata miętowa, woda z cytryną, tylko wiadomo każdy organizm jest inny;-).

Pryzybela to się ciesz kobieto,że nie męczą Cię różne dolegliwości, jeżeli jesteś pod stała opieką lekarza to nie masz powodów do zmartwień. Moja siostra przechodziła dwie ciąże i nie narzekała na nic. Niektore kobiety tak mają. Ja dziś umierałam...czasem mam takie mdłości, że modle się o to aby zwymiotować i sobie ulżyć ale po prostu nie mogę..

:happy:
 
Pryzybela nie masz powodów do zmartwień , a raczej ciesz sie ze wszystkie przykre dolegliwości cie omijają. Podczas pierwszej ciązy również nie miałam nic z dolegliwości oprócz bolących piersi, za to teraz kilku rzeczy niestety doswiadczam:baffled:



a jesli chodzi o zgage to ponoc dziecku wtedy rosną włosy:-)ale tak na poważnie podobno dobrze jest zjesc kilka migdałów..
 
DotaZ, staram sie nie swirowac, ale to moja pierwsza ciaza i chyba normalne, ze mam jakies obawy, ale to prawdopodobnie przez to , ze trudno mi uwierzyc, ze tak lagodnie to u mnie przebiega:-) Niby mowi sie, ze ciaza to nie choroba, ale z tego co czytam, to dla wielu dziewczyn zwlaszcza na poczatku, to pasmo upierdliwych i meczacych dolegliwosci, o ktorych prawdopodobnie za kilka tygodni kazda zapomni i bedzie mogla w pelni cieszyc sie tym rosnacym w brzuszku Skarbem:-D
 
Pryzybela: o prosze jak ci fajnie;-) ja tez nie mialam i nie mam zyganka, ale mam to chyba po mamie, ona tez nie zygala w ciazy ze mna. u mnie jednak bole piersi ciagle, i pobolewa brzuszko, jestem na nospie...
A poza tym na poczatku mialam mdlosci okropne, beznadziejne samopoczucie a hormony spowodowaly ze stracilam ochote na jakiekolwiek zblizenia:eek:..teraz jest troche lepiej...ale i tak jak pomysle czasem o seksie to robi mi sie niedobrze:rofl2::sick:;-)teraz tylko odbija mi sie jak dla starej baby i chce mi sie raz slodkiego a raz kwasnego;] zaraz ide po ogorka kiszonego;]

takze ciesz sie dziewwczyno nie masz czym sie martwic!!!:-D:tak:;-)

pozdr
 
reklama
Belka, Viki, Kacha a jak tam u was samopoczucie????? [pozdr
DotaZ wspolczuje zgagi tez do konca nie wiem jak to jest miec te dolegliwosc i
nie chce wiedziec hehe;-)
 
Do góry