reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze objawy i dolegliwości... ;)

reklama
słuchajcie boli was skóra? mnie okropnie...nie moge się podrapać nigdzie ( a szczególnie na udach i pośladkach ) bo strasznie boli. Zapewne to jakiś uboczny skutek zaawansowanej ciąży i mam nadzieje ze po porodzie przejdzie. Ale zjawisko denerwujące.
I tez często gęsto pobolewa mnie żołądek, no i raczej musze to przeczekać, bo nic nie pomaga.

eda_33...13 tydzień...to powinnaś się znaleźć na wątku czerwiec 2008 ;-)
A co do objawów to powinnaś się zgłosić jak najszybciej do lekarza, ie koniecznie musi to oznaczać coś złego...ale lepiej chuchać na zimne!
 
Witam
Nadal ciezko mi w to uwierzyc ale jestem w 5 tygodniu ciazy :-))
bardzo sie ciesze bo czekalam na nia juz 6 miesiecy.. niby nie dlugo ale juz chcialam podjac leczenie.
moj problem to bole jajnikow. Nie wiem czy to grozne czy nie, czasem jak nagle wstane albo sie obroce na lozku bo dosc mocno boli, glownie prawy jajnik.
Czy to moze byc grozny objaw czy raczej naturalny ? z gory dziekuje za pomoc
 
Do góry