reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

dzięki dziewczynki!

kupię 3 bodziaki 56,są po 9 zł w 5-10-15, a i tak robię zamówienie. a resztę 62, a to 62 to niby na 3 mce, tak?

6mamo-zdrówka kochana :*

dziewczyny, a jakieś bluzy, śpiochy, półśpiochy są potrzebne?:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
anisiaj Twoje dziecko bedzie "letnie" wiec az tyle cieplych ubran nie potrzebuje. ze 2 -3 bluzy mysle ze starcza. a moze kup tyle by miec na poczatek a reszte kupisz sobie jak juz maluszek bedzie. wtedy najlepiej bedziesz wiedziec co najbardziej potrzebne zeby nie kupowac zbednych ubranek co beda lezec bezuzytecznie. u mnie najlepiej sprawdzaja sie pajace body z krotkim i polspiochy. spodnie sukienki bluzki itp ubieram jak gdzies idziemy a w domu tak zeby miala wygodnie.
 
anisiaj moja w 50 sie nie miescila a mierzyla 50cm i 3,5kg. W 56 chodzilysmy ok 2 miesiace, Mya chyba tez, teraz pomalu wyrastamy z 62. Ciekawe jak duze bedzie twoje dzieciatko. Przez pierwsze miesiace wole zakladac spiochy i pajace ale to jak kto woli, na mnie krzyczeli ze dziecko caly dzien w pizamie chodzi ale mialam to w dupie wazne zeby dziecku bylo cieplo i wygodnie.
 
anisiaj rozmiar rozmiarowi nie jest rowny, to czy bluzy i inne rzeczy beda Ci potrzebne to zalezy jak bedzie Ci wygodnie dziecko ubierac bo np moja znajoma co byla u nas teraz cale dnie ubierala dziecko w body i rajstopki, dla mnie to dziwne ale kazdy ma inny gust...
 
anisiaj rozmiaru 50 w ogóle nie kupuj - po co ??? 56 dosłownie kilka sztuk na pierwsze dni
62 ok, więcej, a tym że 62 jest na 3 mc się nie sugeruj , bo jakbym miała patrzyć na metki to szok, Igi nosi 12-18 m-cy ;-) M wysoki, Ty wysoka - nie sądzę byś urodziła kruszynkę - podejrzewam że dzidzia będzie normalna więc szybko zacznie nosić 62:-)
na spacery miałam krótkie spodenki i body (takie wyjściowe), dzidzia będzie letnia, więc proponuję np. rampersa z krótkim rękawem na spacerki, spodenki na gumce są oK nigdy nie obciskały Igorka -

ja do wózka na spacery nie ubierałam bielizny- typu śpiochy, miałam kilka rampersów- kilka par krótkich spodenek, ładne skarpeteczki itp itd. proponuję 2,3 sweterki rozpinane (bez kaptura- okropnie niewygodny dla dziecka leżącego) na chłodne dni i 2 pary długich spodenek na późno popołudniowe spacery w lecie
 
Ostatnia edycja:
a teraz w domu = na noc pajac do spania, a w dzień body długi rękaw+spodenki dresowe i skarpetki:-)

tak jak pisze bobo mam 2-3 dresy wyjściowe )do lekarzai kupię teraz jeansy i koszulę na super okazję- jak imieniny teściowej w lutym :)))
 
reklama
Do góry