reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Poxo ja mam wrażenie, że te wszystkie obawy będą mi towarzyszyć do samego końca;-)
Przed 1 USG mówiłam sobie, że jak wszystko będzie ok to koniec zmartwień i obaw.. i co, potem mówiłam tak przed kolejnym, na ktorym znów wszystko było ok, a teraz znów odliczam dni do następnego... hehe
Chyba juz taka nasza natura, ze martwimy się o te Kruszki od samego początku ;-)
i tak już do końca życia ;)
 
reklama
Wszystkie się martwimy...i tak jak mówi AniaSam tak już zostanie. Najpierw martwimy się, żeby ciąża minęła dobrze, potem, żeby poród nie był ciężki, potem, żeby dzieciaczek dorastał zdrowo, żeby w przedszkolu, szkole, na studiach było dobrze itd, itd... :)
 
ptencer sliczne sa te Twoje dwa malenstwa :tak::-) zdrowia zycze i spokojnej ciazy :-)
Tak,tak dziewczyny nasze zmartwienia zaczynaja sie wlasnie z momentem ujzenia dwoch przeslicznych kreseczek na tescie :tak: i to jest tylko poczatek ;-) i one nigdy nie znikna juz zawsze ten strach i zamartwianie bedzie nam towarzyszylo :-)
 
P250311_08.270001.jpg

A to moja fasolinka w 8t2d mierzy 16,2mm już serduszko pikało..:)))))
 
Ja jutro mam kolejną wizytę u lekarza, jestem ciekawa co mi powie na anemię i te niepokojące bóle brzucha. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku... Śliczne Wasze fasolki, moja miała 1cm w 7t2d. Jutro dowiem się kiedy następne USG :)
 
Czesc dziewczyny, ja dzis mialam pierwsze usg :-). Niesamowite uczucie :happy:. Widzialam moja fasolke i slyszalam bicie serduszka:-D. Moja fasolka ma 12.5mm i wg usg jest to 5 tyg i 2 dni :-). Teraz jestem spokojna ze wszystko ok.:tak:
Narazie nie mam mozliwosci zeskanowania ale jak bede miala taka mozliwosc to doloze zdjecie ;-)
 
reklama
poxo a ja pomyslalabym, ze ta druga plamka to drugi pecherzyk ciazowy... jestem ciekawa czego sie dowiesz na nastpenym usg :-)
ptencer gratuluje dwoch maluchow!! :-)
ankusch duza juz ta Twoja fasolinka! :-)
 
Do góry