reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia :)

No to ja, a raczej my raz jeszcze hihi

Zdjęcie0236.jpgZdjęcie0244.jpg
 
reklama
a ja dopiero teraz trafiłam na ten wątek :) z góry przepraszam za opóźnienie :p bo widziałam że wymieniałyście mnie że jeszcze się nie ujawniłam :p
japrzed.jpegjaciaza.JPGprzedciaza.JPGmyciaza.jpg
a więc tak moje sprzed ciąży, w ciąży, nasze przed ciąża i w ciąży :)
 
Alka;) Ty masz taką miłą buzię, że nie wyobrażam sobie jak można Cię nie lubić:D:D

Fazerkamm...a ile masz lat jeśli można wiedzieć? bo młodziutko wyglądasz!:)
 
hahaha skąd ja to wiedziałam :-D każdy się mnie o wiek pyta :) a jak byłam dwa lata temu w Polsce (wtedy jeszcze paliłam) i poszłam do kiosku po papierosy to mnie proszono o dowód :)
a mam 26 lat :) wiem wiem wyglądam gdzieś tak na 18 :p
 
tak:p wyglądasz na 18:p ale wydawało mi się, że nie mamy tak młodych mamuś;D ale ciesz się:p:) dłużej młodo będziesz wyglądać:) mnie za starszą biorą:p prawie zawsze:D za to mój narzeczony wygląda na 17 lat:D więc słodko będzie to wyglądało jak będzie szedł z wózkiem i dzidzią na spacer:D
 
będą się na niego dziwnie patrzeć :p tak jak na mnie się patrzą i pewnie sobie myśla "gówniara z brzuchem" :p ale jakoś nie bardzo mi to przeszkadza :) ja tam zadowolona jestem że się odmładzać nie muszę :) od 8 lat moja buzia się nie zmieniła :) zmienia się tylko kolor i długość włosów i oczywiście kochane kg się zmieniają :)

a właśnie w jakim przedziale wiekowym są styczniowe Mamy?? :>
 
reklama
rok po roku tak jak u mnie :) tylko że mój 27 ma :) ale wszystkim mówi że ma 25 hahah :) ostatnio stwierdził że ja sama zacznę w to wierzyć że on młodszy ode mnie :p
w wieku 23 lat brałam ślub kościelny :) cywilny w wieku 22 :) ale to szybko zleciało..
 
Do góry