reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE ZWIERZAKI

Ja kiedyś pożyczałam ciuszki sobie razem z siostrą ( mamy tylko 1 rok różnicy między sobą) - moja mama się nie nadawała - bo rozmiary miała sporo za duże ;D
 
reklama
oj szczupla to malo powiedziane:) ale wsumie moja mam ma 38 lat wiec nawet niektore ciuszki ma fajne!bo jesli chodzi o bluzki to kiedys sie w nie miescilam:):)
 
To ty masz bardzo młodą mamę :D - moja mama urodzila mnie w wieku 35 lat - to teraz ma już trochę. Twoja mama mogła by być moją koleżanką :D :D - tylko 6 lat różnicy ;D.
Jaszcze masz szansę mieć rodzeństwo :angel: >:D :-X
 
No moze i mam...ma tam jakiegos faceta...nawet fajnego:) ale mi sie z nia dobrze nie uklada...i raczej unikam teraz w ciazy kontaktu by mnie nie irytowala i denerwowala:):)
 
Rozumiem Ciebie. Mnie natomiast ostatnio teściowa denerwuje. Zrzędzi mi że mamy oddać psa jak się dziecko urodzi. Chyba ona ma coś na umyśle jak myśli, ze my Aresa oddamy.
Dwa tygodnie temu jęczała mi na temat mojej Ani.
Wiecznie niezadowolnoa z życia kobieta - chociaż potrafi być miła ;) - I nawet czasami obiadki gotuje. Ale jej zżędliwość doprowadza mnie do 7 pasji - szczrgólnie teraz.
 
JA ostatnio przytargalabym do domu 3 kroliczka:)ale byl sliczny!!!!moja suka uwielbia nasze kroliki...spi z nimi i wszystkie wychowala(lataja sobie luzem 24 na dobe) a szczurki to czasem upomina ale tez dba o nie bardzo!a ja niestety jestem taka ze ciagle chcialabym nowe zwierzaki!no wkoncu wszystkie sa takie sliczne!!!
 
reklama
Nasz króliczek niestety lubi podgryzać kable i ściany itp., więc puszczamy go tylko pod obserwacją :(
Postaram się wysłać jego fotkę
 
Do góry