reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE ZWIERZAKI

reklama
O matko to za duzo chyba jak na ta rase...choc to zalezy...no wiesz...moja suczka wazy 30 kg ale ma 48 cm w klebie i jest to pies twardy ze tak to nazwe:)
a tak wogole mozna moje ukochanie zobaczyc tu:
www.aiowa.fotka.pl
widac tam tez moje 2 kroliki:)
 
hihi zapomnialam ze wiekszosc z was mnie tu jeszcze nie ogladala:):)
ale mysle ze w 15 tygodniu zamieszcze cale sliczne zdjecie!!:)
 
Hej Lilith - zważyłam go - jednak waży 41 kg - już troszkę schudł. 45 ważył, jak odbieraliśmy go od teściów ( zostawiliśmy go na 10 dni jak pojechaliśmy na wakacje - niestty tam nie mozna było brać piesków :( - był z nami tylko nad jeziorkiem na wczasach).
A u moich teściów to wszyscy tyją :D ;D :D - np. moja córcia jak pojechała w lipcu na 2 tygodnie na wakacje ( w zeszłym roku ) - to przez 2 tygodnie przytyła 5 kg - szok. W tym roku zabroniłam teściowej tuczyć dziecka to utuczyła mi pieska ;).
Jak ja tam mieszkałam to też sporo utyłam. Schudłam dopiero jak się przeniosłam na swoje mieszkanko.
 
A oto zdjęcie z wczasów mojej córci i mojego piesa - widać, że jest spory ( a córcia waży 45 kg i ma ok 153 cm)
321ochowice595ll.jpg

 
Szalenie spokojna rasa. A córcia fakt - już spora - prawie taka sama jak ja. Ostatnio się ucieszyła, że niektóre ciuszki są na mnie za ciasne ( lub nie wypada mi teraz biegać z super mini ) i zaczyna pożyczać te ciuszki.
 
reklama
super razem wygladaja! a co do rasy to owszem bardzo latwo ja wychowac:)
Hihi smiac mi sie zachcialo bo ja kiedys tez chcialam pozyczac ciuchy od mojej mamy ale niestety nie mialam tak fajnego powodu:(
A jesli chodzi o teciow:( u nich zawsze sie tyje:):):) I ja bylabym szczesliwa gdyby ktos chcial utyc moja suke:(:( jest na diecie barf i tragedia...normalny pies jakby mu sie dalo cos takiego to by reke odgryzl...a ona:( nic:(
 
Do góry