reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności i wieści

Wow to juz niewiele w dwupaku zostalo:)

Papatqa, Czarna, Gosiakuprewicz i wszystkie inne tulace malenstwa mamusie - OGROMNIE GRATULUJE!!!! Niech dzieciaczki rosna sliczne i zdrowe!!!!

Ps. Ja tez juz chce...;)
 
reklama
gratulacje dla wszystkich mam rozpakowanych, powodzenia i krótkiego czekania dla nierozpakowanych :-)
Ja was dziewczyny z maleństwami podziwiam, że macie czas na zaglądanie na BB. Nie wiem, może to mój mały jest tak absorbujący, ale ja na nic nie mam czasu. Zła organizacja chyba jeszcze... No i jemu musi się rytm dnia ustabilizować. A teraz właśnie Maciek bije rekord, bo śpi już 2,5 godz, oprócz nocek (dziś padł rekord 6h snu - można powiedzieć, że sie wyspałam ;-)) do tej pory mu się to nie udawało :no:
 
Trina ja mam włączony casły czas komputer i saidam jak tylko mi sie trochę czasu zluzuje. Szczęsciara z tym spaniem. Hania budzi sie co 2 - 2.5h i buszuje ponad godzinę. Opróżni jeden cyc, potem drugi, kupka, siusiu, czkawka i śpi;-)
 
U mnie komputer też hula caly dzień i najwygodniej mi się karmi w dzień właśnie na fotelu do niego, więc sobie tak siedzę i jedna ręka pod główką dziecka a druga przy kompie:-D,
A u nas Lenka budzi się w nocy co 3 lub 4 godziny więc nie jest zle bo często ściągam na noc pokarm i M ją karmi w nocy a ja śpię:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry