reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności i wieści

Ja sie pogubiłam :-D
Wczoraj urodziła malena i majeczka.
Dzisiaj marianna pisała, ze urodziła 31.
A na liscie Gosiu masz jeszcze ze Oolivia urodziła, ale mi to gdzies umkneło :-D

W kazdym badz razie Gratulacje dla wszystkich mamusiek :-)

Nierozpakowane:
K@siek ;TP 23.10 "Synek"
Kate28 :TP 27.10 "Córeczka" Marika
Oolivia :TP 27.10 "Córeczka" Emilia ???
Aniaaa ;TP 30.10 "Synek" Szymon
Anula1975 ;TP 30.10 "Synek"

Dobrze mowie?? Bo ja dzisiaj zakrecona :-D
Dostałam od Oolivii wiadomość na priva:-D
 
reklama
Gratuluje wszystkim Mamusia!!! Dorotko i Ty sie doczekalas;) A ja wciaz czekam, kiedys pisalam ze termin przesuniety na listopad wiec musze byc cierpliwa. Dzisiaj mam KTG i badanie u gina zobaczyy czy cos sie dzieje... Buzka dla szystkich Mamus i ślicznych Bobaow!!!
 
Hejka !! nie miałam netu od wieczorka....

Kate!! trzymamy kciuki !!

Wieści od Asi (z wczoraj): zdjeli jej szwy, ale dalej rana się sączy, więc nie wiadomo kiedy Asia wyjdzie. Rafał pięknie śpi w dzień, za to w nocy szaleje. Już bardzo chce do domu. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn !!

A mi ledwo ruszył internet to od razu pojawiło się peeeeeeeeełno wiadomości na gadu... okazuje się, że większość myślała, że ja już na porodówce jestem, skoro GG od wczoraj wyłączone..grrrrrrrrrr
 
ANIAA czekam z niecierpliwoscia kiedy i ty sie rozpakujesz i juz 3 mam kciuki A jak to teraz u ciebie bedzie wygladalo ? kiedy do szpitala jak cie nic nie wezmie?

KATE nic nie napisala pewnie juz tuli kruszynke :-)
 
Kate: "Uff już jesteśmy po :) Marika przyszła na świat o 10:45 i ma 53cm waży 3050g. Jest zdrowa! Dostała 10pt, a my jesteśmy najszczęśliwsi na świecie."

Kate - GRATULACJE I CZEKAMY NA WAS !!!!!
 
Dorotka - sama nie wiem :-( dzisiaj mi powie co i jak i mam wielką nadzieję, że KTG mi zrobi, bo jak nie to chyba do szpitala pojadę na KTG ... Jakaś taka bezsilność i bezradność mnie dopadła i już mi zaczyna być wszystko jedno :-(
 
reklama
Do góry