reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży i samopoczucie...

Chodziło Kropce o to, że mdłosci są dobrym znakiem i dobrze je mieć. Przecież wiadomo, że nie każdy ma i nie oznacza to nic złego. :)
 
reklama
Ja mdłości też nie mam ale może to jeszcze za wcześnie ;) W pierwszej ciąży troszkę mnie mdliło ale nie pamiętam od którego tygodnia. Teraz jestem śpiąca, chce mi się ciągle jeść i sikam oj tak w nocy zaczynają się procesje do kibelka :) Przez trzy tygodnie bolały mnie piersi teraz też ale mniej za to są większe he he! brzuszek też mnie pobolewał tak jak na miesiączkę ale już też nie boli. Ach i oczywiście miewam huśtawki nastrojów, jestem zła płaczę a za chwilkę się śmieję:) Narazie to wszystko:-)
 
Chodziło Kropce o to, że mdłosci są dobrym znakiem i dobrze je mieć. Przecież wiadomo, że nie każdy ma i nie oznacza to nic złego. :)
A nam chodzi o to żeby ją uspokoić:)
Ja mdłości też nie mam ale może to jeszcze za wcześnie ;) W pierwszej ciąży troszkę mnie mdliło ale nie pamiętam od którego tygodnia. Teraz jestem śpiąca, chce mi się ciągle jeść i sikam oj tak w nocy zaczynają się procesje do kibelka :) Przez trzy tygodnie bolały mnie piersi teraz też ale mniej za to są większe he he! brzuszek też mnie pobolewał tak jak na miesiączkę ale już też nie boli. Ach i oczywiście miewam huśtawki nastrojów, jestem zła płaczę a za chwilkę się śmieję:) Narazie to wszystko:-)

U mnie bardzo podobnie:)
 
Hehe dzięki dziewczyny za pocieszenie co do mdłości, wiem,że to nie reguła... Dzisiaj byl taki upał, że mi się słabo w tramwaju zrobiło... a miałąm jechać autem, chcialam jednak troche powietrza zaczerpnąć no i ledwo dotarłam do domu...
 
Ja w pierwszej ciąży na początku czułam się super. Dopiero w 3 miesiącu miałam rano mdłości i ratowała mnie herbata z cytryną. A teraz mdli mnie już od tygodnia, ( a kończę 5 tydzień wg @), mam bóle żołądka, sikam często i piersi mam już twarde i większe i obwódki wokół brodawek zmienione. I mąż twierdzi, że jestem rozkojarzona :-)
 
Mnie głowa zaczeła teraz bolec nie wiem czy to od tych proszków czy tez nie. Mdli mnie jak jeżdżę samochodem jak narazie cukierki owocowe pomagaja ale do czasu znając życie...:eek:
 
u mnie:
- bolesne piersi
- kłucie w jajnikach
- biegunka
- dzisiaj pierwsze wymioty poranne
- sennośc
- brak apetytu
- zmiennosc nastroju
- problemy z cerą

W pierwszej ciąży jedynie miałam problemy z cerą i sennośc :) obecnie cos czuje że tą ciążę będę gorzej przechodzic :) ale najważniejsze żeby maleństwo było zdrowe :):)
 
U mnie napady głodu, bóle piesi i podbrzusza zostały. Senność, zmęczenie i częste oddawanie moczu odeszły w niepamięć :)
 
reklama
U mnie po za częstym sikaniem nie ma nic:-) tak samo było w pierwszej ciąży mam nadzieję, że teraz będzie powtórka z rozrywki:-)
 
Do góry