reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciąży i samopoczucie...

Moje samopoczucie jak narazie jest w miarę pomijając:
- senność
-ból brzucha
- ciągły głód
- zawroty głowy
-sikanie co pare minut
- bóle krzyża
ticker.php
 
Ostatnia edycja:
reklama
u mnie pojawił się pierwszy objaw, po którym poznałam poprzednią ciążę - obolałe piersi. Póki co innych objawow brak. I oby tak zostało, bo poprzednim razem wymiotowała kilka razy dziennie przez 7 tygodni, to była masakra...
 
U mnie pierwszym "typowym" objawem jest senność, drzemka w ciągu dnia obowiązkowa, tylko, że chłopaki mi to skutecznie uniemożliwiają:), później:
-chodzenie częściej siku
-smaki
Poza tym czuję się świetnie, i wiecie co, miałam przeczucie, że to "to", wcześniej dwa razy też sprawdziło się bezbłędnie:)
 
u mnie z objawów to
-ćmienie brzucha,
-lekkie mdłości (tylko kiedy odczuwam głód)
-ćmienie piersi po bokach (tak od pach)
-wrażliwość, płaczliwość

a tak poza tym to czuje sie super :)
 
U mnie:
- senność
- zawroty głowy
- częste sikanie
- mdłości
- chwilami nerwy mam takie, że lepiej nie podchodzić
- podwyższona temperatura ok 37,2
 
Czym wiecej objawów tym więcej ciażowego hormonu a to dla dzidzi lepiej... ja np jestem zła że mnie nie męczą mdłości poranne... boje się bo w tamtej ciąży tez specjalnie nie miałam mdłosci.. kurde mam nadzieje, że z dzidzią ok będzie...
 
Czym wiecej objawów tym więcej ciażowego hormonu a to dla dzidzi lepiej... ja np jestem zła że mnie nie męczą mdłości poranne... boje się bo w tamtej ciąży tez specjalnie nie miałam mdłosci.. kurde mam nadzieje, że z dzidzią ok będzie...

Ja w poprzedniej ciąży też nie miałam mdłości i wszystko było ok. Moja mama 4 dzieci urodziła i też nigdy nie miała:)
 
reklama
Do góry