Kania82
Początkująca(y)
U mnie to samo żadnego czopu ani widac ani słychac. Brzuch pobolewa mnie od wczoraj i tak dziwnie raz kłuje a raz boli az do krzyza, niewiem czy to tez moze byc jakis zwiastun?
Niestety o rozwarciu nie mam pojecia tutaj w Irlandii nikt nie sprawdza tego wczesniej niz przed samym porodem.
Zycze miłej nocy i rychłych porodów.:-)
Niestety o rozwarciu nie mam pojecia tutaj w Irlandii nikt nie sprawdza tego wczesniej niz przed samym porodem.
Zycze miłej nocy i rychłych porodów.:-)
cos czuje ze pochodze z ta moja dobrze przygotowana szyjka (okreslenie lekarza) jeszcze jakis czas
to oczekiwanie wykancza, tak bardzo by sie chcialo juz tulic swoje dzieciatko...
ale w zasadzie nie ma co narzekac, w koncu do terminu jeszcze 3 dni-wkurzac na maksa bede sie po niedzieli 
wieczorem pobolewał mnie brzuch już nawet chciałam mierzyć czas bo wydawało mi sie że w miarę reguralnie no ale zasnęłam
więc to na pewno nie było TO
w nocy nie umiałam się ułożyć a rano jak już dobrze mi się spało obudził mnie telefon
no i po spaniu!