reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzanie: diety, cwiczenia, motywacja :-)

A ja dziś starałam się pilnować diety (skusiłam się tylko na ciniminisy z mlekiem). I wieczorem wyskoczyłam na rowerek. Przejechałam 26 kilometrów na około błoń i super mi teraz. I zrobiłam brzuszki:-p
 
reklama
I wieczorem wyskoczyłam na rowerek. Przejechałam 26 kilometrów na około błoń i super mi teraz. I zrobiłam brzuszki:-p

łał Aniu gratuluje formy , ja gdybym przejechała 26 km to bym pod domem z roweru spadła i ruszać się nie mogła:zawstydzona/y:

toja ja mam na dvd ćwiczonka na brzuszek uda i pośladki takie ogólne z serii chce mieć....ćwiczenia chyba trafione bo po 1/3 serii dorobiłam się takich zakwasów że dwa dni ledwo się ruszałam, ot moja kondycja....

i ja dołączę do was za parę dni jak mi się @ zacznie i skończy..:-p
teraz sie lenie i obżeram....
 
Ania28 :szok::-) Rany, jaką Ty masz kondychę :szok::-).
Pewnie gdybym mieszkała bliżej Ciebie, to byśmy razem sobie jeździły po Błoniach :tak::-).
 
agula! przegraj i podeślij biednej zatłuszczonej kobiecie bez kondycji! i z cellulitem! plisssss! plissssss!

mam wrażenie, że jestem coraz grubsza... ech...
 
reklama
Do góry