reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzanie: diety, cwiczenia, motywacja :-)

Trinakria to powinno pomóc, bo ujędrni. Ja po kilku dniach już widziałm różnice, tylko przestałam cwiczyc, bo wysiadłam :wściekła/y:
 
reklama
Ania, Ty jesteś heroska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no to może się skuszę
tylko odstrasza mnie ta systematyczność
bo wieczorkiem to z reguły już mi się nie chce fikać
no 2 x w tygodniu chodzę na Pilates na 20.00
i wracam zmęczona
ale się zastanowię
nie mówię nie ;-)
 
Ja jestem z Wami, ale narazie tylko dietka,
bez cukrów,
bez pieczywa
i bez napoi gazowanych
i dużo dużo wody

ćwiczenia odstawiałam, bo mi gluty do pasa wiszą teraz. Kurcze to przez ta szkołę tam jest cholernie zimno
 
Ania nie martw się podobno weidera mało kto kończy, ale nawet niepełny trening powtarzany co jakiś czas daje efekt.

Ja dzisiaj popedałowałam i w ramach rozgrzania mięśni przed weiderem ( bo dopiero wydrukowałam ćwiczenia) zrobiłam 60 brzuszków i tyleż podnoszeń na pupę, a od jutra zaczynam szósteczkę. Ogólnie nie będzie łatwo bo tłuszczyk już nieźle mi przeszkadza.

Z jedzeniowych rzeczy, ograniczyłam ilość, jem mniejsze porcje i staram się nie podjadać, poza tym woda zamiast gazowanego i ostatni posiłek przed 20, bo późno chodzę spać, więc trzy godziny przed snem nic nie jem.
 
No właśnie my przestaliśmy kupować do domu, mamy zawsze alarmowe kindery dla Karolki ale nie ma zapasów chipsów czy ciasteczek, bo tak też byłoby ciężko się powstrzymać,jak kupujemy bo ktoś ma nas odwiedzić, to zżeram dopóki jest, a jak nie ma i nie kupuję to mnie nie ciągnie.
Ja już mam 6 dni weidera za sobą i tyleż rowerka, a wczoraj jeszcze basen na górne partie ciała. Brzuszek zdecydowanie lepiej wygląda uda też jakby drgnęły, to mi daje nadzieję, że będzie lepiej.

Macie jakieś fajne ćwiczenia na biust i ramiona, bo trochę brakuje mi robienia czegoś z moimi rączkami, które też zaczynają wyglądać jak dwie buły.
 
Aga, pompki są dobre na cycki i ręce... nie trzeba wykonywać pełnych pompek, można tzw. damskie (na kolanach), albo przy ścianie, na stojąco, w pewnej odległości od ściany oczywiście, by jednak trochę wysiłku było odpychając się

ściskanie dłoni na wysokości biustu (łokcie też na tej wysokości) ściskamy 5 sekund, puszczamy, ściskamy 5 sekund, puszczamy.....

inne ćwiczenia jak sobie przypomnę :-p tzn mam parę, które wykonuje się z obciążeniem... ale nie wiem jak to wytłumaczyć "na piśmie" :-)

u mnie całe odchudzanie wzięło w łeb
sił mi wystarczyło na wydrukowanie weidera :-)
ani ćwiczyć mi się nie chce, a moje postanowienie odrzucenia słodyczy legło w gruzach.... co chwilkę jakieś imprezki, to mnie na razie przerasta :-)

no ale w końcu wezmę się za siebie

aha! ostatnio rozmawiałąm z dietetykiem czy kimś takim i oznajmiono mi że nie ma sensu rozpoczynać odchudzania teraz, tzn w zimie, bo organizm jest dostosowany do pory zimowej czy jakoś tak
i jeśli chcę się odchudzać to radzi mi zacząć na przełomie luty/marzec
 
No u mnie totalna wpadka. Przestałam cwiczyc z powodu napadowych głównie wieczorami bólów zęba. Nie dałam rady cwiczyc. I oczywiście z tej złości, że 10 dni weidera poszło w p.... zaczęłam jeśc. Ale od jutra przestaję się obżerac i jak ząb przestanie bolec, to zaczynam cwiczyc
A cwiczenia na ręcę też potrzebuje
 
Ania nie poddawaj się, ja przez moje żołądkowe rewolucje też ominęłam jeden dzień weidera, ale stwierdziłam, że to nie tragedia i kontynuuję i kobietki moje muszę się pochwalić, że po 7 dniach straciłam 2 cm wpasie :-) :-) :-) hip hip hura, dla mnie to baaaardzo dużo i motywacja na przyszłość.
 
reklama
Do góry