reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzanie: diety, cwiczenia, motywacja :-)

reklama
Dziewczyny wstyd się przyznać ale nigdy Weidera nie ćwiczyłam, podrzućcie link ze zdjęciami, bo szczerze mówiąc nie chce mi się szukać:-p
 
a6w2nl.jpg
 
Dzięki Aniu! Wytłumacz jeszcze blondynce czy np. w 5 dzień mam zrobić wszystkie te 6 ćwiczeń po 3 razy i każde z nich 6 razy?
 
Na podstawie 5 dnia:
I seria:
cw1 x 6
cw2 x 6
cw3 x 6
cw4 x 6
cw5 x 6
cw6 x 6
II seria tak samo
III seria tak samo

wytłumaczyła 2 blondynka :-)
 
jako że święta już minęły , a w obwodzie jakby trochę więcej
odświeżam wątek.:-)
Może mi coś polecicie :szukam dvd z ćwiczeniami, różnymi na brzuszek uda pośladki , plecki biust, przejrzałam już całą masę takich płytek ale jakoś nie mogę sie zdecydować. Może możecie jakieś tytuły polecić???
 
Agula u mnie kilka takich też leży ale jakoś nie mogę się przemóc żeby je porządnie obejrzeć, już nie mówiąc o ćwiczeniu. Ja jednak jestem beznadziejna w tych sprawach. Ale wytrząsałam się tutaj z czerwonej herbaty, a sama sobie jakiś czas temu ją kupiłam, nie dlatego żebym uwierzyła w jakieś cudowne właściwości, ale dlatego, że ja normalnej nie potrafie pić bez cukru, a ta o dziwo mi wchodzi, bo nigdy jej nie posłodzilam i tym samym pję mniej zwykłej, tylko jako deser na rozgrzanie :-) i mam kurcze efekty :-) zjechałam jakieś 4-5 kilo ( mam dupną wagę), wiadomo, że ma tu swój udział brak słodyczy i gazowanego picia oraz mniejsze porcje jedzenia, ale nawet nie wiecie jak się cieszę :-)
 
reklama
no to Agask gratuluje:-):-):-):-):-)
mi właśnie ćwiczenia z ty najlepiej wchodzą
tzn łatwiej mi się zmobilizować
i są już na wszystko:tak: tzn z tymi rozciągającymi rozgrzewającymi itp

a co do herbatki to sobie jutro chyba taką zakupię
a co ;-)
 
Do góry