reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Nie miej wurzytów sumienia. kazda z nas jest w jakims stopniu takie mysli i jest to narmalnie i pozytywne dla nas. dlaczego zaraz po wizycie u lekarza czy wszystko ok. poleciałysmy po kremy na roztępy? Zaakcetuj te swoje mysli bo tego nie bardzo da się zmienić, ale za to jak dopadną Cie te fajne to trzymaj sie ich ile się da
 
reklama
Witek ma na imie mój ojciec. Tyle, ze skrót od Wincenty.
Fajnie imie bo dla chłopca witek, a dla dużego Witold :).
Teściowe to sobie mogą gadac, ja jej nie marudziłam jak ona dla swoich dzieci imiona wybierala :rofl2:
 
Rosa to trzymam kciuki zeby wsio dobrze bylo!
A ja na wizyte (Usg) wybieram sie jutro...mam nadzieje ze z nasza dzidzia wszystko Ok
 
emilciaa,nie martw się,nifuroksazyd na pewno nie zaszkodził,zwłaszcza w tak małej dawce.Dobrze,że szybko zadziałałaś i wyzdrowiałaś,pewnie to wirus Ci się przyplątał,który zwykle trwa do 3dni.W mojej miejscowości akurat teraz panuje taki jednodniowy wirus-u niektórych wymioty,u innych biegunka i złe samopoczucie,podajemy przeważnie nifuroksazyd właśnie.Tak,jak radzisz,warto zwrócić szczególną uwagę na to,co się je-zwłaszcza w czasie upałów,ale fakt faktem,że często nawet gdy się uważa to wirus i tak może dopaść.Ale myjmy często ręce i nie jedzmy byle gdzie.
Nam teraz trudno odróżnić wirusa,od normalnych dolegliwości ciążowych-mdłości i wymiotów,ale obserwujmy się,jak tylko pogarsza nam się samopoczucie,to znak,że może to jednak już nie zwykłe dolegl.ciążowe,no i gorączka-to już znak.Mnie już opuszczają mdłości i wymioty,choć nie było aż tak źle,jak w poprzednich ciążach.Życzę Wam mamusie duuużo wytrwałości i zdrówka !

emilciaa,odpisałam Ci i coś źle kliknęłam i zniknęła moja odp.więc jeszcze raz,chciałam Cię uspokoić,że nifuroksazyd na pewno nie zaszkodził dzidzi,bo jest bezpiecznym lekiem,nie działa ogólnie,tylko w świetle jelit.Oczywiście nie wolno brać żadnego leku,bez konsultacji z lekarzem.Pewnie dopadł Cię wirus,akurat w mojej okolicy teraz panuje,trwa jeden dzień(czaem do trzech)i powoduje wymioty lub biegunkę.Dobrze,że szybko zadziałałaś.No i tak,jak piszesz uwaga gdzie i co jemy,ale niestety czasem uważanie nie pomoże,bo to wirus i można po prostu się zarazić.A my,kobiety w ciąży,zwłaszcza w 1szym trym.możemy myśleć,że to zwykłe ciążowe dolegliwości,więc uwaga na gorsze samopoczucie i gorączkę.Mnie na szczęście już opuszczają mdłości i wymioty-prawie ich już nie mam.Życzę Wam mamusie dużo zdrowia i dużo wytrwałości w znoszeniu dolegliwości.Gdyby były bardzo dokuczliwe,to zawsze można poprosić lekarza by zapisał bezpieczny lek-bo i na to są leki-zapytajcie lekarza,warto jednak poradzić sobie bez leków.Pozdrawiam

Dziękuję Ci anne za słowa pocieszenia i rozwianie moich wątpliwości.
Obecnie czuję się już dobrze, choć przyznam, że do soboty miałam jeszcze lekkie dolegliwości jelitowo-żołądkowe.
Od dwóch dni jadam już zupełnie normalnie i wszystko jest ok.
Nie ma co jednak ta grypka napędziła mi stracha. pozdrowienia
 
Cześć Sąsiadko! :-)


Dzisiaj lekko schizuje, bo się lepiej poczułam i mdłości znacznie mniejsze. I tak źle i tak nie dobrze. Pomaga mi jedynie wiedza o tym, że jestem panikara, więc muszę brać poprawkę na swoje niepokoje.

Kochana jakbym siebie widziala....jeszcze miesiac temu przed plamieniami...nie mialam zadnych objawow ciazy. Czulam sie po prostu bosko....a dodac musze ze w pierwszej ciazy dla odmiany mialam wszystkie mozliwe dolegliwosci ciazowe a zwlaszcza wymioty. Wiec oczywiscie teraz schizowalam siostrze ze cos nie tak bo ja za dobrze sie czuje...ze pewnie nie jestem w ciazy...oj moglam bym ksiazke napisac:-D:-D:-D:-D
wiec zaczelam plamic......wtedy dramatyzowalam ze poronie....no tak jak mowisz i tak zle i tak niedobrze!!!!! Teraz nie plamie i tez sie zastanawiam czy wsio ok......dobrze ze jutro Usg...uspokoi mnie to na jakis czas;-);-);-);-)
 
kataszaone...ja też miałam mega bolesne miesiączki...moje bóle porodowe były może porównywalne...może z dwa skurcze nieco mocniejsze...
Ja przy miesiączkach mdlałam i byłam wyjęta z życia na około 3 dni...masakra...
Na szczęście po porodzie wszystko się zmieniło....:tak:
Nie martw sie tak ciałem...wiem że ciężko ci nad tym zapanować...ale w końcu to tylko ciało...ważne jest to co mamy w środku:tak:
Będzie dobrze!!!
 
Racja:-) kiedyś nosiłam 75C, a okazuje się że powinnm nosić 70D... teraz już kupuję 85D:szok: nie wiem czy będzie na mnie rozmiar za kilka miesięcy... no chyba że takie spadochrony dla starych bab... ;-)
 
Karolina a ile masz pod biustem ciasno mierzone? bo 85 po biustem to powinny Panie np. z 94 nosić. Aż tyle to chyba nie masz?
 
mam nadzieję że tyle to nie mam:-) to stanik z chińskiego sklepu... dzisiaj się dokładnie zmierzę w domu. w każdym razie jak ten 85 zapnę najściślej to jest dobry:tak:
 
reklama
Witajcie
ale mi ulżyło, wyniki lepsze, bakterii i zakażenia brak - wszystko OK.
No i słyszałam bijące serduszko mojego maleństwa, ale się wzruszyłam
 
Do góry