reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Pielęgnacja listopadowych Bobasów***

izka

1 mojej sie tez luszczy delikatnie, trzeba smarowac ( ja kapie i smaruje oilatum) i bedzie git- w koncu przez 9 miesiecy plywaly w wodzie a tutaj taka susza na zewnatrz ;-)

2 ciemieniucha tez zejdzie, czesz, natluszczaj- Ignacy mial bardzo dlugo i pomogl dopiero plyn zapisany przez lekarke ale zazwyczaj ciemieniucha schodzi sama

3 kontroluj czy nie robi sie bardziej zolta i dawaj duuuzo picia- moze byc woda

4 polecam masc posterisan, ja mialam podobnie po pierwszym porodzie- pocieszajace jest to ze to sie w wiekszosci przypadkow samo wchonie z czasem i bedzie ok
a jak nie to jeden zabieg i po bolu :tak:
 
reklama
sabinko...gratuluję odpadnięcia pępuszka:tak::-)

dziewczyny jakie dajecie dzieciom specyfiki witaminowe
Marcel bierze 1x dziennie 2 kropelki vigantolu
2x dziennie 0,5ml vitaK
 
no właśnie
pamiętam ze przy Samuelku też ten cebionmulti podawałam
hm
ciekawe czemu teraz nie,musze zapytac pediatre:tak:
 
sabinko...gratuluję odpadnięcia pępuszka:tak::-)

dziewczyny jakie dajecie dzieciom specyfiki witaminowe
Marcel bierze 1x dziennie 2 kropelki vigantolu
2x dziennie 0,5ml vitaK
ja daje vigantol 1 x dziennie 1 kropelke vigantolu i 2xdziennie 0,5 ml vitaK

sabina gratuluje odpadniecia pepuszka:tak: ale fajnie masz:-p u mnie dalej nic:zawstydzona/y:chyba nie odpadnie albo cus:zawstydzona/y:
 
moja dostaje vit K- dziwne bo jeszcze rok temu przy Ignacym nie bylo takich zalecen, dostawali jedna dawke w szpitalu i juz
a to cholerstwo drogie jak nie wiem

pewnie bedzie jeszcze vit C i D3 jak przyjdzie polozna to powie co i jak

a co to ten vigantol??
 
dziewczyny a czym podajecie te witaminki? bo ja odciagam troche pokarmu na plastikowa lyzeczke dla dzieci i do tego dodaje witaminy, ladnie zjada, dobrze robie?
 
sugar... na razie to jej się łepetynka przetłuszcza...od razu po kąpieli jest tłusta i skórka schodzi... smaruję...przynajmniej na razie się nie powiększa. A posterisan zamowiłam już u mojego dostawcy zwanego dalej moją mamą :-)

tylko nie wiem kiedy go użyję bo ja już tydzień nie byłam w toalecie po.... wiecie po co....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

a co do witamin.. u mnie jak byla polożna to mi się zdaje że powiedziała że te witaminki to gdzieś od 6 tyg:szok:... to już mam dawać jej??
 
reklama
Do góry