reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Pielęgnacja listopadowych Bobasów***

ehhh moja mama zajela sie pepkiem i juz jest dobrze, ale mi wstyd ze wlasnemu dziecku nie umiem nawet dobrze pepka pielegnowac:zawstydzona/y:

no i zaliczylismy pierwsze odparzenie, smaruje bepanthenem i juz jest ok. aha i wyprobowalam ta masc na sutki, pomaga:tak:

co do ulewania to chyba z trzy razy sie zdazylo , a co do odbijania to ciezko u niej wywolac beka, nosimy i nosimy i nic:sorry2: w koncu kladziemy na boczek i mala w kime
 
reklama
odpadł nam kikut tralalaaa :-D:-D:-D:-D:-D

ale sie ciesze
jednak mi sie nie do konca podoba ten pepek i teraz bede go przemywac pare razy dziennie wodą utlenioną by cos sie tam nie wytworzylo


z nowosci to odkryłam plesniawki w buzi mego szkraba :baffled::baffled:
juz smaruje Aphtinem-dobrze ze kupilam w PL
mam nadzieje ze szybko sie wyleczy
 
Lilka gratuluję odpadnięcia kikuta.

Kathe naprawdę nie przejmuj się, że nie umiesz na piątkę zadbać i pięlęgnować swojej córki. To wszystko jest dla Ciebie nowe!!! Czy na "wuefie" od razu skakałaś przez skrzynię, tak jak nauczyciel tego chciał? Wątpię, bo niewiele osób ma to we krwi, ale z czasem praktycznie każdy skacze, no chyba, że ma jakąś blokadę w głowie - wiem z doświadczenia ;-) Także głowa do góry. Zobacz ile z tych nowych rzeczy już Ci wychodzi :tak::tak:
 
Lilka gratuluję odpadnięcia kikuta.

Kathe naprawdę nie przejmuj się, że nie umiesz na piątkę zadbać i pięlęgnować swojej córki. To wszystko jest dla Ciebie nowe!!! Czy na "wuefie" od razu skakałaś przez skrzynię, tak jak nauczyciel tego chciał? Wątpię, bo niewiele osób ma to we krwi, ale z czasem praktycznie każdy skacze, no chyba, że ma jakąś blokadę w głowie - wiem z doświadczenia ;-) Także głowa do góry. Zobacz ile z tych nowych rzeczy już Ci wychodzi :tak::tak:
kathe..właśnie chciałam cos do Ciebie napisać ,ale jolie ujęła to najlepiej..
zgadzam się z nią całkowicie i podpisuję obiema rękami:tak::tak::tak::tak:
 
dziekuje za gratulacje :-):-)

Sabinko nie przejmuj sie
pamietam ze przy Milenie kikut odpadl nam gdzies w 3 tygodniu:happy:
dlatego teraz ciesze sie ogromnie ze poszlo szybciej

moze u ciebie trwa dluzej bo np. pempowina byla grubsza??
 
u mnie też był kłopot z tym kikucikiem.. przyszła położna sodowiskowa i tak zaczęła przy nim majdrować że odpadł... no i mnie ochrzaniła że jakoś kiepskogo smarowałam bo się grudziak jakis zrobił czy cos tam takiego i teraz muszę to wypalac z pempusia pełnoprocentowym spirytusem...

mam za to inny kłopocik.. a nawet kilka, jeden z sobą a drugi z Gabą...
1 - łuszczy jej się skórka.. na brzusiu, stópkach...
2 - na czubku główki i na grzywce przetłuszczają jej się włoski, czesze to bo położna powiedziala że to moze być początek ciemieniuchy...:(
3 - cały czas ma żółtaczkę...:( ale je i jest aktywna więc nie panikuje...:(
4 - ja mam chyba jakiegoś wielgachnego hemoroida po porodzie i nie wiem co z tym zrobić, ale boje się chodzic do kibelka.... :(
 
reklama
Pępka brak:-) hehe położna dała mu dziś radę bo już na włosku wisiał:-) ale jeszcze dalej musze smarowac środeczek przez kilka dni:-)
ale opić już można:-)
 
Do góry