reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Pielęgnacja listopadowych Bobasów***

reklama
Sugar no welasnie w aptece m i to samo powiedzialy
no wiec jeszcze raz zapytałam położnej...
a ona na mnie omało nie wyjchała z mordką że jak jej nie wierze to coś tam..
no wiec sie zamknelam:-)

ide we wtorek albo srode z malym do pediatry to sie zarientuje:-)
 
a mi powiedziała położna i pediatra w szpitalu ze wit K mam dawac jeśli nie będe karmic cycem:-) kurde co lekarz to inaczej mówi:-) heheh
moja położna tez mówiła żeby brac vitaK tylko jeśli karmię naturalnie
a pediatra że skoro podaje dziecku 2-3 butelki mleka sztucznego na dobę
to mam brać 1x 0,5ml
 
W szpitalu też dostałam instrukcje odnośnie podawania witaminy K podczas karmienia piersią.

Dziewczyny czy wy już obcinałyście paznokcie swoim pociechom czy czekacie aż się wykruszą te pierwsze? Ja jakoś nie mogę się przemóc, chyba taka odważna nie jestem :no:
 
mi sie udalo tylko jedna reke bo juz pozniej mala sie obudzila, dzis ja dopadne z druga jak bedzie twardo spala:-) mi kazala polozna woda utleniona paluszki polac i nozyczki przed obcinaniem i dlatego ona sie budzi-bo jej zimno w raczke.
Dziewczyny moja tesciowa wyznaje szkole kapania malej w kali i z zamaczaniem pepka:dry: i juz nie wiem co myslec, ona mowi ze jej dwoch synow tak bylo kapanych i pepki odpadly im podczas kapieli. A ja slyszalam ze pepka nie wolno zamaczac a kapanie w kali moze wysuszac i trzeba pozniej mocno oliwka wysmarowac. Myslalam ze kali sie dodaje jak malenstwo ma problemu ze skora a nie zeby pepek zdezynfekowac czy cus. Ona dzisiaj przychodzi kapac mala, nie wiem czy sie postawic i powiedziec ze jesli juz chce ja kapac to bez zamaczania pepka????:sorry2:
 
malinois..ja obicinam Marcelkowi paznokcie raż w tygodniu bo szybciutko mu rosną:tak:
my używamy obcinaczek maleńkich

kathe...ja też wiem ze kali używa sie jak są problemy ze skórą niemowlaczka a nie do pępka:dry:
jak się pępuszek zamoczy to nie ma tragedii,ważne zeby po kąpiueli dobrze spirytusem wytrzeć (to wysuszy;-))
ja bym na Twoim miejscu powiedział teściówce ze chciałabym kąpać bobaska jak Ciebie uczono,a nie jak kąpano 20 lat temu:cool2:
ale ja to generalnie nie lubię jak ktoś mi coś narzuca więc zrób jak uważasz:-);-)
 
reklama
też sie przymierzam do obcinania...

kurcze, dziewczynki, mojej Gabie wyskoczyły jakies białe ropne krostki na czółku, i się przenoszą.. jedna obok oczka jest i na policzku nastepna.. co to może być....:szok:
 
Do góry