reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja niemowlaka od A do Z

reklama
chyba też muszę zmienić proszek, bo ja prałam wszystko w zwykłym, tylko nastawiałam na podwójne płukanie, ale chyba muszę na jakiś płyn przejść,bo widzę, że ta jego buźka taka podrażniona... :-(
 
chyba też muszę zmienić proszek, bo ja prałam wszystko w zwykłym, tylko nastawiałam na podwójne płukanie, ale chyba muszę na jakiś płyn przejść,bo widzę, że ta jego buźka taka podrażniona... :-(
Ja piorę w mleczku do prania Lovella bardzo lubię jego zapach ale tak pomyślałam że jak mały skończy 3 miesiące to już przejdę na te sensitive.
 
Ja w zwykłym Arielu do białego,tylko sypię mniej(tak połowę) ilości zalecanej i nastawiam program ze zwiększoną ilością wody.Lovela mi nie dopierała,jak zostawiłam Niunię na pieluszce,żeby sobie pofikała i zrobiła kupę.
 
Mamuśki a prałyście już może ubranka w proszkach typu Persil czy Vizir sensitive. Mi sie kończy właśnie lowella płyn i tak się zastanawiam czy nie zmienić bo nasze ubrania też piorę w sensitive.

Ja raz przez przypadek uprałam body białe małego z naszymi ciuchami w proszku do bialego i mały miał niestety wysypkę na brzuszku i boczkach.Także na ten moment nadal piorę w loveli i dzidziusiu.
 
Mamuśki a prałyście już może ubranka w proszkach typu Persil czy Vizir sensitive. Mi sie kończy właśnie lowella płyn i tak się zastanawiam czy nie zmienić bo nasze ubrania też piorę w sensitive.

Póki co piorę w Loveli którą kupiłam w promocji (2 za 1). Ale podejrzewam, że za miesiac się skończy... Chciałam też przejść na Vizir Sensitive, ma pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka i jakieś tam jeszcze rekomendacje. Tylko czy jest na nim napisane od jakiego wieku mozna go używać dla dzieci? Ktoś go używa już...?
 
Dobranocka, ja piorę wszystkie ubranka od urodzenia Jagi w vizirze sensitive i dolewam potem płyn z biedronki eden sensitive i nic się nie dzieje uczuleniowo.
 
Ja piorę w dzidziusiu-uwielbiamy z M. zapach ciuszkow. Ale czasem sie zdarzy, że wypiorę w naszym proszku i poki co nie zauwazylam, zeby mala cos uczulało.
 
reklama
wydaje mi się, że czy uczula to łatwo poznać po tym, że gdyby uczulało to chyba i swoje i pościel i wszystko trzeba by wtedy prać w tym dla dzieci
 
Do góry