reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pieluchy wielorazowe kompedium wiedzy:-)

jako antybakteryjny i zapachowy (uwielbiam ten zapach), a co do kupy to polecam bibułki do wyłapywania jej koszt ok 30zł za 200szt, a i tak nie zdarzyło mi się, żeby to co czasem wyszło poza tą bibułkę się nie sprało :) generalnie te pieluchy, które mam są ogólnie nie zniszczone i białe :D
 
reklama
Ja mam takie all-in-one 2 szt, potem takie co sie doklada wklady (tu mozna wybierac jakie wklady chcesz).
U mnie bedzie wiadro z przykrywka, w srodku woda+troche octu (nie am zapachu, no i kupsztal odkleja sie od materialu lepiej). Koo wc mam maly prysznic, wiec nad kibelkiem splukuje kleksa, wrzucam do wiadra i tyle. Co drugi dzien pranie. Kupilam taki worek do prania na pieluchy, zeby byly osobno. I to by bylo na tyle.

Rodosik - o tym papierze na wylapywanie kup nie slyszlam , musze poszperac po necie
 
Powiedzcie dziewczyny jak bym założyła małej np kieszonkę +wkład i jak młoda ją zasiusia czy zrobi kupię to muszę przebrać cały zestaw?
 
jak zasiusia to wystarczy wymienić wkład z kieszonki, ale co drugi raz już trzeba wymienić całość ;) jeśli chodzi o kupę to jeśli nie zababra się polar na pieluszce to myślę, że spokojnie można wymienić tylko wkład :)
ja mam tyle pieluch, że wymieniam w całości wszystko :D choć zdarzyło mi się, że wymieniłam tylko wkłady
 
czy to jest papier ryzowy? tu znalazlam 200szt - 7,80 euro. Jest napisane, ze jak sa tylko siuski to papier mozna z 2-3 razy wyprac w pralce, a jak kupsztal to kosz albo kompostownik
Potem takie bibulki chyba, tez niedrogie. Moze kupie i to i to
 
rozmaryn - jak nie prezsiura kieszonki to nie am potrzeby, tutaj nawet pisza, ze jak pielucha jest malo przesiusiana (wklad) to przeplukac pod kranem, wysuszyc np kaloryferze i mozna dalej zalozyc :)
 
reklama
Do góry