reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze kroczki i przebyte odleglosci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Super Buba.
U nas Maja zamiast wychodzic sama z kojca to wchodzi sama do niego. :-DWanny nie mamy, do brodzika dzis wlasnie pierwszy raz sama weszla.
Maz mowi ze mloda jeszcze nie rozumie do konca ze noge mozna zgiac w kolanie jakby to zaczaila do konca to wiecej by sie wspinala:-D

Pewnie wiecie jak wyglada podciagnie na krazku :tak:Maja to trenowala u babci na stole kuchennym a u nas na kaloryferze :tak::tak:
 
reklama
super zdjęcia, sprytny ten Franek:tak: :tak: :tak: faktycznie Buba ja bym pewnie nawet nie dała wejsc Antosiowi na kibelek, bałabym sie ze spadnie:tak:
 
BUBA jakbym Olka na ławie widziała. Najpierw na fotel potem na poręcz i na ławę włazi. Bo go strasznie lampka ciekawi. A juz wszelkie dziury za fotelami, pod segmentem czy za krzesełkiem do karmienia to juz są dawno zwiedzone. Tylko kiedyś trzeba go było wyciągać a teraz już sam wyłazi na kategoryczne polecenie ojca. :-D;-) Z prędkością światła zreszta...
 
Buba bosko Franiu to debeściak:yes:



Victorek chodzi wczoraj pół przedpokoju sam przeszedł a to 4 metry:-D
 
no to gratulacje dla Victora :)

A z fotek Franka się uśmiałam. Niezły z niego debeściak :)
 
Buba - niezły kombinator z tego Franka:tak::tak::tak:.

Z jednej strony gratulacje a z drugiej życzę dużo zdrówka (psychicznego w szczególności) bo pewnie wiele Ci jeszcze atrakcji zafunduje, od których włos się na głowie jeży:-D:-D:-D.
 
BUBA fotki Franka super ja tak samo jak margarett bym szła ratować dziecko.Czasem coś Dominika wyprawia to wolej ą ściągnąć niż jej fotki pstrykać.

Brawo dla Victorka pięknie przeszedł jak 4 metry
 
reklama
Vici Gratulacje dla juniora :tak:
Margarett,Rybciu Franek to czlowiek malpa ;-) wszedzie wlezie ale i potrafi samodzielnie zejsc.Mi sie tez wlos jezy na te jego sztuczki :wściekła/y: mam nadzieje ze jeszcze chwila i mu to minie tylko co bedzie nastepne.....:confused:
Robiac zdjecie stalam tak ze go zlapac moglam jak by co no i wchodzil przy mnie a nie ze stal a ja po aparat lecialam ;-) Ale po tym zdjeciu przerowadzilismy rozmowe no i nie ma juz wchodzenia do lazienki bez mamy :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry