reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy...

Ja też nie mogę się doczekać pierwszego ruchu dzidzi i jak przy pierwszej ciąży boję się aby go nie przegapić.
Z Krzysiem pierwsze ruchy to było takie jakby "gilgotanie" w brzuszku i pojawiło się w ok 18 tc.
 
reklama
Ja to już chciałabym coś poczuć. Czasem mnei coś kłuje,ale to raczej zrosty lub rosnąca maciczka,a dzidzik jeszcze za malutki :(
Ale jeszcze troszkę i będziemy się nawzajem opukiwać ;D
 
Joaś!!!
przegapiłam,że Ty już czujesz ;D
uuu.....
tak Ci zazdroszczę,ale jak to mozliwe???tak szybko?
Mój lekarz twierdzi,że pierwsze kopnięcie świdczy o połowie ciąży....
nic juz nie rozumiem ::)
 
Joaś!! Starsznie Ci gratuluję i troszkę zazdroszczę ale mam nadzieję, że się nie gniewasz! ;) Ja jak na razie nic nie czuję ale w czwartek zobaczę bo idziemy na usg!! ;D
 
Edi, to bylo delikatne, puk, puk... Wielorodki czuja wczesniej, czesto ma znaczenie "szczuplosc". W kazdym razie poczulam, tak samo i w tym samym czasie co Karolke. Marcinka poczulam kopniaka na koniec 17tc.
arglis a ja dzidzie pewnie zobacz dopiero na tzw polowkwym i ja troszke "zazdroszcze" tym co jeszcze ida podgladac dzidzie ;).
 
więc uprzejmie donosze, że i ja puk puk już poczułam dwa razy.. sama się zdziwiłam że tak szybko,a le ginka mi powiedziała że to możliwe w przypadku kolejnej ciazy..
super uczucie..
 
reklama
A ja nic :(
A przecież już mam jedno dzieciątko...
ale ja jestem średnio szczupła ;D
 
Do góry