reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy...

reklama
Mi się wydaje, że coś czuję czasem z jednej a czasem z drugiej strony brzucha, takie jakby delikatne głaskanie od środka. Może to to?? Choć lekarz mówił, że to jeszcze potrwa zanim coś poczuję. :)
 
Margolis teraz to jeszcze z decydowanie za wcześnie na wyczucie ruchów, u kobiet które juz rodziły zdarza sie to około 14 tyg. Teraz można łatwo pomylić ruchy dzidzi z ruchami jelit. Ja tez bardzo chciałabymjuz czuc te ruszki i czasem tez mi sie zdaje że je czuję ale po chwili przypominam sobie ze to jeszcze nie czas, ze jeszcze trzeba poczekać. Zobaczysz, szybciutko i nas to spotka :)
 
Edi ja tez raczej nie szczupla jestem ale tego nie pomylę z żadnymi ruchami jelit..
to napewno dzidziuś mówi hej hej.. do mnie pierwszy raz zapukał jak był 13 t i 6 dni więc niedawno.. ale teraz codziennie puka..
 
Ja też poczułam już maleństwo pomimo , że to dopiero początek 14-tygodnia .Było to kilkakrotne lekkie pukanie i wiedziałam , że to dzidzia :) To będzie moje trzecie dzieciątko więc może dlatego wcześniej odczuwam ruchy.
 
No to czekam ;)
Ja miałam dziwne uczucia w sobotę,ale raczej je wiążę z jelitkami ::) dalej mnei męczą twarde "kupki" ;D
 
Mi się wydaje, że to jednak szkraby się upominają o uwagę bo czuję raz takie lekkie pukanie z jednej a raz z drugiej strony brzucha a problemów z "kupkami" nie mam żadnych więc może to to??
 
Ja też poczułam swojego maluszka, tylko tak jakoś inaczej, niż to było przy pierwszej ciąży. Wtedy to było takie typowe trzepotanie, a teraz czuję takie coś jakby duży obrót albo fikołek. Aż sama już zgłupiałam czy to aby na pewno to... ::)
 
Marrtrudo ja też mam wrazanie jakby maleństwo sie "odzywało" ale to było podczas tego złego samopoczucia weekendowego wiec nie jestem pewna czy to to czy te zaburzenia, poczekam i zobaczę.
 
reklama
Takie to jest dziwne, bo niby drugie dziecko, to juz powinnam wiedzieć co i jak, a to takie dziwne i wogóle wszystko jest inaczej ;)
Jakby to pierwsza ciąża była ::)
 
Do góry