reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy...

Oj Marrtruda, tak wlasnie jest: inaczej w ciazy, inaczej z dzidziusiem pozniej. Zycie :).

Dzisiaj mowilam ginowi o ruchach dzidziusi. Powiedzial, ze bedziemy o ruchch blizej rozmawiac jak beda konkretne kopniecia i wtedy to zapiszemy. A teraz to jest moja radosc.
 
reklama
Wiecie Diewczynki ja wczoraj jak sie połozyłam już do łóżeczkja i mężuś rozmawiał z Didziolkiem to wydaje mi sie, że dzidziuś sie zaczął wiercić,bo czułam takie gilgotanie w brzuszku.
 
Ja wczoraj wieczorem tez takie gilgotanie wyczułam,ale na konkretne kopnięcia poczekam,bo przecież dzidzia jest malusia,nie ma jescze za bardzo czym mnie szturchać ;D
 
Ja też moze z dwa razy miałam takie dzine uczucie. Ale mówią że na tym etapie nie jest możliwe aby czuć ruchy bo dzidzia jest za mała. ALe z jelit to na pewno nie było bo nie mam ostatnio wogóle problemów z fizjologią! Więc co to moze być??? :)
 
Właśnie dziś dzidzia kopnęła mnie tak konkretnie i to dwa razy ;)
I wiem,że to ona nie nikt inny ;D
 
Witajcie! Ja już też nie mogę sie doczekać kiedy moje maleństwo sie poruszy.Chciałabym żeby szybko zleciało do pierwszego ruchu mojej dzidzi.To moja pierwsza upragniona ciąża i mam nadzieję ze będe wiedziała kiedy to się stanie??
Moja teściowa mówi żebym dokładnie zapamiętała pierwsze kopniecie z ktorej strony poczułam wtedy niby można sie dowiedziec o płci dziecka!Ale jestem ciekawa...

Pozdrawiam cieplutko:-)
 
Też słyszałam o tej stronie i płci dziecka. U mnie przy pierwszej ciązy sie sprawdziło!
Poczułam kopniecie z prawej strony i urodził sie Krzyś. Ale to musi być juz takie prawdziowe kopnięcie!
 
reklama
Choroba,a może cos w tym jest? nie koniecznie w kopaniu,ale to gdzie się umieści dzidzia.
Mój Jacek cały czas siedział z prawej strony,a teraz wyraźnie czuje malucha z lewej,Odnośnie kopnięć to wczoraj jedno było z lewej a jedno z prawej ;D
 
Do góry