reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy...

Wiem tylko, że nie są na pewno jednojajowe, bo są w dwóch workach owodniowych i mają dwie kosmówki czy jakoś tak. To znaczy, że mogą być i jedno i dwujajowe.
 
reklama
a ja się zastanawiam, bo czuję ostatnio jakieś takie leciuteńkie łaskotanie, jakby od wewnętrznej strony brzuszka, jak muśnięcia motylka - tylko, ze to chyba za wcześnie (3d 16t - coś mi inaczej na suwaczku wyszło?)

pewnie to takie złudzenia, tak bym już chciała poczuć jakiegoś kopniaczka ;)
 
U mnie właśnie skończyla się niepewność "czy to na pewno to", wczoraj poczułam 2 wyraźne kopniaczki, a dzisiaj dziecko wierci się niesłychanie. Dosłownie z dnia na dzień maluszek nabrał tyle siły, żeby wiercić się na tyle macno, by jego mama wreszcie wyraźnie go poczuła :)
 
A ja jeszcze czekam choć czasem czuję z lewej strony takie "coś...".
Ale jest u nas różnica dwóch tygodni wiec ja pewnie na świeta też dostane już kopniaczka :)
 
Megi, na pewno! Ja też się cały czas denerwowałam, że druga ciąża, a ja nie wiem czy to na pewno dziecko się rusza :)
No, ale teraz już nie mam wątpliwości :)
 
Ja tez czułam juz pare razy właśnie z lewej strony? ciekawe kto to? on czy ona? :laugh:
 
Siedzę sobie teraz przy kompie a maleństwo chyba się obudziło , bo mnie kopie :laugh:
 
reklama
Chciałam donieść że i ja otrzymałam wczoraj wieczorkiem pierwszego mocnego kopniaczka od mojej dzidzi. Pierwsze ruchy wyczułam w 15 tyg ale nic nie mówiłam bo chciałam poczekać na taki wyraźny sygnał no i wczoraj sie doczekałam, teraz wystarczy czekac na wiecej :D
 
Do góry