reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i przesądy

Marylka- dokładnie :))
najważniejsze, aby było zdrowe i donosić :))

ja teraz nie mam w ogóle żadnego przeczucia czy Chłopczyk czy Dziewczynka i powiem szczerze, że nie będę się zastanawiać, bo to nie ma znaczenia...
Na 90% dowiem się w połowie ciąży, a na 100% jak urodzę :)))
 
reklama
Bo tak na prawdę to mi wszystko jedno jaka płeć hahaha

Lilou - a ja miałabym pewnie dla drużyny piłkarskiej hahaha, bo łatwiej mi wybrać dla chłopca niż dla dziewczynki
 
Mi co prawda wrozka przepowiedziala ciaze na poczatku kwietnia co sie sprawdzilo no i ze bedzie to coreczka, chociaz nie ukrywam, ze wolalabym chlopca, a to dlatego, ze w calej rodzinie i u znajomych same baby ;)) ale co by nie bylo bede kochac, aby zdrowiutkie ;))
 
reklama
ja to czuję że kolejna dziewczynka ale D mówi że chłopiec...
ostatnio był nieomylny...
kiedyt ja czułam chłopca on mówił że to dziewczynka i wie czym strzelał:-D


pozostaje mi w to wierzyć choć ciąże przechodze tak jak poprzednio.. te same zachcianki... i te same smaki:tak:
 
Do góry