reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i przesądy

reklama
a ja bym chciala baaardzo Dziewuszke :) T raczej tez...
ale jak bedzie Chlopczyk to Aleksiu bedzie mial kompana do pilki i autek :)

nie nastawiam sie, bo z Aleksem bylam nastawiona na dziewczynke na 95% (tak mi wychodzilo z cyklu - przytulanki w 6 dniu cyklu i nic wiecej przez caly cykl!), a potem zajelo mi caly 1 dzien po USG w 20tc, zeby zaakceptowac, ze to chlopunio...

Bozia wie co rozdaje, wiec bedziemy sie radowac zdrowym i wspanialym CUDEM - prosimy! :)
 
A ze mną to jest tak.. nie będę ukrywać, że marzę o córce (również Amelce :D). Mój ciągle mówi, że będzie chłopiec, każdy mi to mówi, jak się pytam czemu tak sądzą zwalają na przeczucie. Ja się nie znam na tych sygnałach, więc prosze napiszcie co niby ma świadczyć że będzie chłopczyk a co, że dziewczynka. Ciągnie mnie raczej na słodkie, kilka syfów na twarzy już zaliczyłam.. banany jem ale zawsze raczej lubiłam.
Bardzo chciałabym córke dlatego, że w mojej rodzinie jestem najmłodszą przedstawicielka naszej płci!! Wszystko co sie urodziło po mnie to pyrteczki ;) Tata nawet kiedyś się popłakał w wigilie, i do mojego R. tak powiedział.. Ty mi nic nie życz, Ty mi daj wnuczkę!
Wiadomo, że jak okaże się że chłopczyk będę się cieszyć tak samo, ważne żeby dzidzi było zdrowe, ale tak jakoś już od szkoły marzę o Amelce :D
 
sroczka , powiem Ci że na sygnały nie ma co patrzeć:no: bo to się nie sprawdza...

jha jadłam kwaśne w pierwszej połowie ciąży i mi mówili że będzie chłopak:tak:
a mój D cały czas uparcie że dziewczynka..
a w 2 połowie właśnie wcinałam banany i koktajle bananowe i słodycze i mówili że dziewczynka , ale patrząc na brzuch , a miałam okrągły tyo mówili że jednak chłopiec ale że ten okrągły był malusi to mówili że dziewczynka:-D
oczywiście nikomu nie zdradzaliśmy płci aż do porodu tulko D swojej mamusi:dry:
aha no i w ciąży mówili że wyładniałam a jak się ładnieje to ponoć na chłopca bo dziewczynka urodę odbiera
a znów moja bratowa na chłopca była paskudna a na dziewczynkę wyładniała.. także wg mnie nie ma reguły na to:no::-D


tak samo było ze zgagą... mówili że jak mam zgagę a miałam 7 miesięcy to będę miała owłosione dziecko... znaczy z włoskami na głowie.. a moja córa nadal jest łysa :-D
a ma już 10 miesięcy:-p
 
A ja dziewczyny nie jestem wstanie powiedzieć co będę miała:) hehe śnie o chłopcach mam przeczucie, że to dziewczyna pryszcze wychodzą stadami wlosy mi szybko rosna ale przetłuszczają się w jeden dzień;/ jem słodkie nie lubię mięsa jem tylko mandarynki:)
 
A ja mam takie dziwne przeczucie, że będę miała chłopca ku uciesze mojego M. Zawsze marzył o synu, żeby mógł go nauczyć grać na gitarze:-D!
 
A ja nie mam przeczuć ale chciałabym syna do kompletu ;) Celowaliśmy w syna ale cykl miał inne zdanie i się przestawił więc nie wiadomo ... Podobno (i z obserwacji znajomych) jak się kochaliście często przed owu to dziewczynka a ja przed owu nic i w samo jajeczkowanie to syn. Mówią, że plemniki XX są większe i wolniejsze ale zyją nawet 3 doby więc mogą dotrwać do owulacji nawet jak współżycie było wczesniej. Za to XY są mniejsze, szybsze, szybciej docierają do jajeczka niż żeńskie ale za to żyją krótko ok 1 doby. Pośród moich znajomych to te dzieci wpadkowe to chłopcy a planowane i konsekwentnie "rzeźbione" to córki. u mnie w pierwszej ciąży też się potwierdziło - w podróży poślubnej kochaliśmy sie codziennie nawet po kilka razy ;) i córa. A zachcianki smakowe? u nas to bzdura bo i słodkie jadlam i kwaśnym zagryzałam i słodkim poprawiałam a potem ostrym i znów słodkim a na koniec kwaśnym :D
 
no to u mnie bedzie dziewczynka pewnie, bo zaczelismy 7dc, 9dc i 12dc, a owulka byla gdzes 13-15dc wiec pewnie córunia bedzie, ale chcialabym chlopczyka no nic zobaczymy co bedzie, jak na razie cera mi sie pogorszyla...ciagnie mnie bardziej na ostre niz na slodkie...ale z tym to juz nie wiara
 
reklama
Ja mam wpadkową córkę, wiec nie ma reguły ;-) A teraz starannie rzeźbione, zobaczymy co tam wymodelowaliśmy :-) A co jeśli para kocha się codziennie, wtedy żyją i te wolne i te szybkie są codziennie dostarczane, więc teoria pada ;-)
 
Do góry