reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i przesądy

Heh. Wtrace sie kobietki, ale tak sobie czytam Was codziennie, bo jakis sentyment nadal do brzuszka i do majowek mam (majowka 2010 :-)) i wczesniej nie widzialam tego chinskiego kalendarza, ale prawdziwie pokazal mi chlopca!! :tak: Gratuluje Wam obecne i przyszle mamusie i zycze szybkich, na tyle ile sie da bezbolesnych, terminowych rozwiazan.
 
reklama
wiadomo , nie zawsze wychodzi poprawnie.. to tylko taka zabawa...
choć mi się sprawdziło z poprzednią ciążą a teraz wychodzi na chłopca...

Tichonku Tobie to ja obstawiam dziewczynkę za te banany :-D
 
No mi się wydaje, że będzie chłopak! Wszyscy mi mówią, że promienieje i faktycznie, chyba nigdy tak dobrze nie wyglądałam, czuje się super! A tak się mówi, że dziewczynka zabiera mamie trochę urody ;)) ehhh te zabobony ;)
 
U mnie w zasadzie łatwiej by było gdyby był chłopak, bo tyle męskich imion nam się podoba, że bez problemu coś wybierzemy:) A jak gin powie, że dziewczynka - to wtedy hydrozagadka:) Będziemy się głowić i szukać czegoś, bo na razie pomysłów brak:) A nawet jeśli są, to nigdy nie ma akceptacji drugiej strony:) A tak na poważnie, to ważne tylko, żeby ciąża dobrze przebiegała i maleństwo było zdrowe. Płeć to sprawa drugorzędna:)
 
No mi się wydaje, że będzie chłopak! Wszyscy mi mówią, że promienieje i faktycznie, chyba nigdy tak dobrze nie wyglądałam, czuje się super! A tak się mówi, że dziewczynka zabiera mamie trochę urody ;)) ehhh te zabobony ;)
mi też każdy mówił że wyładniałam i promienieję... i urodziłąm promienistą dziewczynkę:-D

moja bratowa na chłopca wyglądała paskudnie na twarzy nawet sama to mówiła i każdy widział i mówili że dziewczynka bo urodę odbiera i miałą chłopca a na dziewczynkę znów wcale się nie zmieniła z twarzy:sorry:
więc myslę że na to nie ma reguły
 
To fakt, ze roznie bywa. Ja wygladalam dobrze, mialam ladne wlosy i zdrowa skore. Czulam sie swietnie, calymi dniami bylam w ruchu, studiowalam, pracowalam i uczylam sie angielskiego no i... mam dziewczynke.
Teraz to sama nie wiem. Mysle, ze to bedzie dziewczynka, ale niektorzy przepowiadaja chlopca.
Co bedzie to bedzie :)
 
Co do przesądów to u mnie różnie bywa bo z "testu obrączki" wychodzi chłopiec, mam straszny apetyt na owoce co bardziej wskazywało by na dziewczynkę, nie mam w sumie mdłości no może minimalnie na samym początku ale przeszły, zgagi też nie mam więc jeśli o to chodzi to ciężko wyczuć. Mój mąż stawia na chłopca ale ja w kościach czuję, że będzie dziewczynka. Lekarz powiedział, że płeć mi poda dopiero jak minie 16 tydzień wiec jeszcze muszę poczekać;)
 
reklama
Do góry