reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

płeć naszych maluszków:)

ewan-Augustowianka pisze:
dzieki corsini, lepiej jednak niech rośnie po urodzeniu a nie przed hi hi

Nio :) ja do swojego też mówię "rośnij, rosnij, tylko nie przesadzaj, żebysmy sie normalnie urodzili" :)
 
reklama
A ja was tu zaskocze bo wczoraj sie dowiedzialam ze lepiej wlasnie im dzidzia ciezsza jest bo jest lepsze parcie i porod podobno latwiejszy! Oczywiscie nie mowie o 5kg bobasku ale zeby za lekki tez nie byl!!!
 
chyba jednak wolałabym przeć z dopalaczami (oksytocyna) niż rodzić 4 kg dzieciątko ;)
ale natura wie lepiej bez pytania nas o zdanie, zobaczymy w lipcu bo mam nadzieję, że sobie jeszcze mały posiedzi w środku
już się przyzwyczaiłam, że to chłopiec i dziewczynka byłaby WIELKĄ niespodzianką!
 
No wreszcie mogę się pochwalić z USG wyszło że bedzie DZIEWCZYNKA jak się bardzo cieszę chciałam od razu się pochwalić ale nam się komp zepsuł i musiałam czekać aż naprawią



 
Dzięki dziewczyny naprawdę jestem tak szczęśliwa zresztą mój mąż też chciał drugą córcię no i Laura na początku bardzo chciała mieć braciszka ale później sobie przestawiła i mówiła cały czas że chce mieć siostrzyczkę :)



 
reklama
Do góry