reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

A ja w kinie nie byłam hm... od 3 lat, a w takim porządnym to nie byłam od 5 lat:-D
Juz sie nie mogę doczekać zeby sie wyrwać

fanta to malutka kuchnia z tego co piszesz, jak wynajmowaliśmy to tez mieliśmy małą, tak że jak ja byłam to mój T już się nie mieścił, a jak w ciąży byłam to już w ogóle było śmiesznie:-D. Oby wam z tym mieszkaniem wypaliło
 
reklama
Umi, Dziękuję. Kciukasy się przydadzą. Zobaczymy co nam dziś "fachowiec powie. "Ja teraz będę szła do kina <znów :-D> ale na Piratów z Karaibów. Uwielbiam ten film :tak:. Kuchnia nie jest duża ale ustawna. My na wynajętym mieliśmy zazwyczaj anex kuchenny... Więc jak ja byłam w "kuchni", to już dla T nie było miejsca :-D i miałam zabujczą kuchenkę gazową <turystyczną> na dwa palniki :-D. Więc kuchnia jest jako taka i to jest najważniejsze :tak:
Kochane mam prośbę o wypełnienie ankiety Pana Sławka: http://www.ankietka.pl/ankieta/57027...-rodzicow.html
oraz polecam jego blog:
at DobryTata.waw.pl
Z góry dziękuję ślicznie
yes2.gif
 
Witam , witam :-) widze ze maly ruch :tak:

My niedawno wrocilysmy z Ala z miasta , kupilam Jej ladne sandalki :tak: chcialam kupic tez jakies elegenckie sandaly do kosciola (białe) ale nic nie bylo
no.gif

sobie kupilam sandalki srebne i srebna kopertowke do fioletowej sukienki :-)

Bylam z Ala tez u lekarza (od kilku dni popuszczala w majtusie a wczoraj Ja pieklo a ze w sobote wesele to wolalam nie czekac ), dala mi skierowanie na mocz (jutro rano trzeba pojechac) , przepisala mi furagine i odrazu zrobila bilans 4 latka :tak:

Ala wazy 19,5 kg a wzrost 107 cm , wszystko super bo i sluch Jej sprawdzila , oczy ,tylko zauwazyla ze Ala czasem lekko glowa schyla na bok
sorry2.gif
dry.gif
mam poobserwowac przez pare tygodni i jak tak dalej bedzie robic to kazala isc do poradni okulistycznej bo zle wplywa to na oczy i pozniej na rehabilitacje zeby pokazali pare cwiczen
shocked2.gif
dry.gif
no i ma wystajace lopatki
sorry2.gif


Wie ktos moze ze jakos samo to zniknie czy jednak trzeba cwiczyc ?


Nie chce mi sie nadrabiac bo glowa mi peka od slonca :-)
 
Dzwonili z doradztwa kredytowego i 160tyś mamy zdolność, więc troszkę za mało bo wkład własny będzie doliczony to razem 190 i brakuje 6 tys. i trzeba jeszcze dopłaty policzyć więc brakuje. Ale... w czerwcu mój T dostanie dodatkową kasiorkę + wczasy pog gruszą + 13 pęsje + dzień energetyka i wtedy bierzemy kredyt :-):-). Musimy teraz tylko z babką pogadać żeby nam mieszkanko zatrzymała :tak:. Zobaczymy co się da zrobić w tej sprawie :-D. 3majcie kciuki kochane, bo się przydadzą :tak:.
Lecimy na spacerek bo pogoda się poprawiła :p
 
Fanta – oby udało wam się w takim razie zaklepac to mieszkanko ;)
My mamy póki co jeszcze mniejszą zdolność kredytową przez to,że nie pracuję.

Polna – jeśli mam coś doradzić to może konsultację z ortopedą lub rehabilitantem,chociaż na tym etapie to chyba jeszcze nie jest konieczne. Jak będziecie na tych ćwiczeniach to zapytaj ;)
Wystające łopatki same w sobie nie są wadą, ale nie dużo brakuję by się stały. Patrz na postawę w trakcie chodzenia, siedzenia swojej córki,żeby nie zaczęła się garbić. Bo do skoliozy u takich dzieci niedaleko,a bardzo dużo dzieciaków się z tym boryka.
 
Witam ja od rana poza domem ;-) Nina do przedszkola a ja z mamą na siłownie na Vacu sobie pobiegałam później na solarium sprawy na mieście poszłam pozałatwiać po Ninę później rentgen zęba bo jutro na to wyrwanie idę :dry: no i teraz wpadłyśmy do domu na obiad zjemy i uciekamy jeszcze na trochę na dwór póki tak ładnie :-)

JUSTYŚ - pierwsze dni będą na pewno ciężkie ale musisz zrozumieć że Tobie z tym gorzej niż małemu bo jemu na pewno się spodoba że może pół dnia z dziećmi się bawić ;-)

GOSIA - witamy witamy i zapraszamy :-p

EDYSIEK - ja stracić na wadze nie chce bo jestem z niej zadowolona chce poćwiczyć sama dla siebie dla kondycji i żeby wszystko było takie zbite ładne itp no i walczę z cellulitem muszę do dermatologa się udać bo mam straszny cellulit a z wagą nie mam problemu wręcz przeciwnie długo starałam się przytyć a tyłek cały w dziurach i nie wiem o co chodzi :dry: ty to masz dość ruchu :-D ja to leń leniowaty wszędzie samochodem :-p

NAJA - :-D ... to do "napisania" :-p

LOLKAK - u mnie to inna sprawa bo ja ćwiczę nie tylko dla siebie mamę muszę przypilnować bo się strasznie zapuściła a we dwójkę zawsze raźniej i ją gonie do ćwiczeń i przy okazji siebie :-p więc ja mam misję specjalną :-D :-p

FANTA - :-D chciała bym tego gościa zobaczyć :-D kuchnia to ważny element domu ja bym nie kupiła domu z kuchnią która mi się nie podoba ;-) chyba że jest możliwość żeby ją przerobić ;-)

POLNA - ja miałam wystające łopatki i chyba już nie mam :-p jakoś nikt ani ja sama mi na to uwagi nie zwrócił :-p i nic z tym nie robiłam no ale lepiej się dopytać co i jak ;-)
 
Femme ja to bym na basen się ruszyła-to jedyna forma ćwiczeń z której tak szybko nie odpadnę z powodu braku zapału ;-) ale też przydałby się jakiś kompan do towarzystwa :dry:

Fanta oby babcia przetrzymała lokum;-) A duże to mieszkanie?

mamawiktorii miałam się o coś Ciebie zapytać ,ale nie pamiętam o co ;-):-D
 
reklama
rox wlasnie czemu?;p
lolkak a jak jestes w pracy to co mala butli nie dostaje???.... jakies serki cos wcina? chrupki?

zapomniałam dziekuje dziewczyny za mile przywitanie:zawstydzona/y:;-)
 
Do góry