reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do figury sprzed ciąży

a wczoraj pierwszy raz na siłowni byłam z trenerem ufff bolałao :szok: na początku zaczeliśmy od rozmowy a później do mierzenia ważenia i ćwiczeń, u mnie z wagą jest dobrze 58 kg wzrost 172 choć to i tak 1 kg więcej niż przed ciąźą ale to nie :szok: jest problemem rozpisaną mam dietę z uwzględnieniem karmienia małego, teraz dużo ćwiczeń aerobowo siłowych mam na początek na rozruszanie i tak 3 serie myślałam że ducha wyzione a on że jeszcze dalej itp. 1,5 h na siłce dałam radę ja jestem z siebie dumna, mąż straszył mnie że dziś nie stane z łóżka ale jest super mało co boli ale wczoraj już miałam power po ... abym dotrwała
teraz będę ten brzuch nieszczęsny ćwiczyć bo 0 tam mięśnia

POlecam
 
reklama
Dziewczyny ja mam poporodowy pas na brzuch, do kupienia w aptece. Ja jeszcze nie mogę się na jego temat wypowiedzieć bo dopiero od poniedziałku stosuje, ale koleżanka po trójce dzieci poleca bardzo, stwierdza więc, że każda matka po porodzie powinna go używać. Ja od jutra zaczynam biegi, może we wtorek kijki kupię jak mi ZUS pieniążki przyśle, we wtorek też na aerobik i ćwiczenia w domku na tyle na ile dzieci pozwolą. Do działania motywuje mnie mój nowy suwaczek.
 
u nas takie mrozy, że chyba jakis aerobik sobie ściagne:p
narazie ćwiczę przeprosty i inne cwiczenia na kręgosłup - moje córki maja frajde i ćwicza ze mną :szok: ciekawe jak bedzie z aerobikiem hahaha juz widze te wuchy jutro chyba spróbuje
 
mały motywator:D:D
ZUMBA "ULA-ULA" FABIO EL DUEÑO DE LA MELODIA PASOS POR MR. X - YouTube
hihi i zarazem jeden z najnowszych układów mojej zumbowej instruktorki:):)
wczoraj bylam 2 godz. dzis tez idę:) uwielbiammm to, choc po ciazy jeszcze nie umiem sie przzywyczaic do niektorych ruchów bo wiadomo z brzuszkiem nei moglam ich robic:) ale tak poza tym nie wiedzialam ze tak wczesnie bede mogla cwiczyc i sie super czuc, chyba zasluga chodzenia przed ciaza i w ciazy na zajecia :)
 
ASKO ja cały czas zastanawiam się nad tą zumba u mnie, ale koszt za godzinkę spory jak dla mnie-22zł. Jak na razie dziś śmigam na aerobik. Ile Ty za godzinkę płacisz u siebie.
 
polecam, ja to kocham, chodzę od ponad roku, nawet w 39 tyg. ciazy byłam:) u mnie kosztuje 15 zł a w karnecie bardziej się oplaca, ale ja nie płacę. Mam z pracy kartę benefit system płacę miesięcznie 29 zł w wypłacie. I korzystam do woli z miejsc ktore akceptują tą kartę. Chocia niektore miejsca mają ograniczenia- tam gdzie chodze na zumbę moge korzystać 3 razy w tyg. Basen w tychach i lędzinach, lodowisko inne fitness kluby tez u nas sa z tą kartą więc mi sie oplaca.
 
reklama
Kochana ale Ci dobrze, tylko rozporządzić czasem i korzystać.
ASKO z takim przystojniakiem wyginającym się (chodzi mi o Twojego linka) to ja mogę na niego patrzeć i w domku ćwiczyć
 
Ostatnia edycja:
Do góry