reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do figury sprzed ciąży

MŁA rewelacja to co Ty jadłaś na te diecie MŻ, że aż tyle schudłaś. Na pewno mniejsze ilości pożywienia ale co???

Qzwa miał być dziś powrót marszu z kijkami a tu dupna pogoda i leje.
 
reklama
Dorotar, najczęściej wyglądało to tak, że rano jadłam tosta, np. z tuńczykiem i żółtym serem, a po powrocie z pracy sałatę z połową fileta z kurczaka, albo z paluszkami rybnymi (3 szt.), albo z kabanosem... Pomiędzy tymi posiłkami tylko piłam, albo ewentualnie zjadłam jakieś jabłko. Wszystko zaczęło się w lipcu, a -35kg ważyłam już w październiku-listopadzie. Potem chciałam utrzymać/zatrzymać wagę, więc czasem przegryzałam jakieś cukierki, albo serek homogenizowany. A potem... zaszłam w ciążę :)
 
Ostatnia edycja:
MŁA jesteś rewelacyjna ale chyba nie wytrzymałabym na 2 posiłkach dziennie. A swoją drogą marzę o toście z żółtym serem-MARZENIE.
 
A ja dzis dostałam takiego dołka ze az sie poryczałam:-:)zawstydzona/y:poszlam na solarium sie troszke ogrzac i tam jest takie wielkie lustro na cala sciane,rozebrałam sie i patrze a przed lustrem stoi HIPOPOTAM,moj cellulit katastrofa:-:)-(prawie do kolan juz nie wspomne o udach zeby doprowadzic sie do takiego stanu nie jem prawie wogóle słodyczy i waga +2kg:wściekła/y:77kg i jeszcze mi kreska zostala na brzuchu.

Wiec Maxwell-nie wazne czy robimy 2/2 czy 5/5 w ciagu 2 miesiecy mam schudnac 10kg :cool2:nie wiem jak ty kochana ale trzeba sie ostro zmoblilizowac !!!!Lato zapasem a ja rosne...
 
Phelanio! Chyba muszę Tobą potrząsnąć! ;p Kochana, 77 kg to nie jest hipopotam! To normalnie zbudowana kobieta! Średniak!
 
Ja mam 164 cm i 73,8 kg i też jestem załamana swoim wyglądem bo jak siadam to robią mi się takie wały tłuszczu chociaż ostatnio zakupiłam sobie majtki wyszczuplające pod same piersi i jak chce jakoś lepiej wyglądać jak gdzieś wychodzimy to wtedy je ubieram i jak u kogoś siądę to mi się tak tłuszcz nie odznacza. A te majki mój M ze śmiechem na ustach nazywa moją najseksowniejszą bielizną :-D

Najgorszym moim błędem jest jedzenie w nocy po 23 jak M wraca z pracy tak jęczy żebym z nim zjadła że nieraz daję się przekonać :zawstydzona/y:

Ale teraz najpóźniej jem o 20-21 i potem już nic tylko zielona herbatka :-)

Mła wzięłam przykład z Ciebie i zakupiłam kabanoski i jak mi się czegoś chce to sobie biorę po kawałeczku zobaczymy czy mi się uda schudnąć bo ograniczyłam wiele rzeczy chociaż M kupił Nutelle i tak mnie korci ale na razie jestem twarda.

Trzymam kciuki za to żeby każdej z nas udało się osiągnąć swoją wymarzoną wagę i figurę ... POWODZENIA :-)
 
reklama
co do kabanosów sa bardzo dobre w Biedronce moge polecic 100% z kurczaka wedzone na drewnie bukowym:tak:sa dosc drogie bo 250g kosztuje 9,99 ale w smaku rewelacja i zero tłuszczu !!Maxwell jak masz jakies fajne przepisy to z checia podkradne od Ciebie:-Dchoc roi sie ich troszke w internecie ale wszedzie to samo...Powiedz mi czy jadlas chlebek dukanowski bo ja bulki sobie robilam w mikrofali i nawet smaczne...:tak:
 
Do góry