reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się lepiej

Kaka82

Mamusia październikowa'08
Dołączył(a)
24 Sierpień 2007
Postów
8 933
Miasto
Piła
Każda z nas coś napisała na wątku głównym o sobie...Proponuję zrobić galerię mamuś październikowych żebyśmy wzystkie poznały swoje buzie.
 
reklama
Mam na imię Karolina. Mam 26 lat. Jestem logistykiem. Pracuję w kotroli jakości w dużej firmie produkcyjnej.

Szcześliwa mężatka od prawie 4 lat.

Szczęśliwa posiadaczka małego mieszkanka i jamnika Karmelka:)
 
Mam na imię Dominika mam 27 lat.Jestem mamą Wiktorii 7lat i Mateuszka 5lat.Mam drugiego męża i właśnie oczekujemy naszego wspólnego maleństwa.Obecnie siedze w domku na chorobowym i leniu****e:blink:.
 
Hmmmm ale numer dopiero odkryłam ten wątek:szok::zawstydzona/y::szok:

A wiec tak mam na imię Magda (tzn Magdalena) skonczyłam 29 lat.Szczęśliwa i spełniona żona, matka i kochanka (swojego męża:laugh2:) Jak widac na suwaczkach mam juz dwie córeczki:-p więc przydałby sie jakis mały facecik:-D Od dłuższego czasu zajmuje sie wyłącznie domkiem i dziećmi ale myśle ze jeszcze kiedyś bedzie mi dane wrócić do pracy:tak:
ps fotki załącze jak cos znajde;-)

Zachecam reszte to przedstawienia się:-p
 
Ja tez pierwszy raz weszlam na ten watek:)Mam na imie Karolina,mam 21lat.Obecnie mieszkam w Anglii z chlopakiem,jest to moje pierwsze dziecko_Od paru dni pracuje u moich bylych szefow w hotelu,no,ale tylko do konca miesiaca:)pozdrawiam
 
To teraz ja mam na imie Dorota hihih mam 25 lat mieszkam na Slasku w ŻORACH
jestem nieszczesliwa mezatka :-( ale sczesliwa posiadaczka w brzuszku pierwszego
dziecka :-)
Jestem handlowcem a pracuje jako kasjer na stacji paliw SHELL :-)
 
A ja myslałam, ze Wam się nie podoba...kiedyś były tu nawet foty ale skoro Wy się nie chciałyscie pokazać to je wykasowałam:baffled:
 
No to i czas na mnie: Natalia mam 22 lata, od dwóch lat szczęśliwa mężatka. Mam wspaniałego męża a teraz czekamy na najszczęśliwszy moment w naszym życiu- pojawienie się pierwszego owocu naszej miłości (ale jednym się nie skończy). Obydwoje pracujemy chociaż ja od jakiegoś czasu siedzę na chorobowym...
 
Witam nazywam sie Ania :-) , mam 27 lat i własnie z mężem oczekujemy naszego maleństwa (89% - córeczki ).:rofl2:
 
reklama
czesc,
nazywam sie Malgosia, mam 22 lata. To moje drugie dziecko. Mamy z mezem 3letnia Julke. Jestem wlasnie w 18 tygodniu. Liczymy na braciszka :) Obecnie nie pracuje. (PS. Zaczelam od 19.maja :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry