reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezent urodzinowy dla chłopca 5lat

reklama
No właśnie, z tym może być problem:dry:, bo o ile dla dziewczynek zawsze coś się fajnego znajdzie, tak dla chłopców trudno trafić w coś interesującego. Mój syn ma prawie 4 lata i dostanie niedługo na imieniny klocki, ale dla 3+. Znalazłam coś dla 5latków
SUPER KLOCKI LIGAO POSTERUNEK POLICJI 582el 3 w 1 (2527115644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

W ogóle, klocki to chyba zawsze sprawdzony pomysł...:tak:

Do tego jeszcze coby robi fajne zestawy z serii Barbarzyńcy i Rzymianie, można też kupić puzzle, albo zestawy z Hot Wheels.

Chętnie poznam inne opinie co do pomysłów na prezenty w ogóle dla chłopców:tak::-).
 
To ja cała listę mam: gry różne - monopol, Bóbr Billy, jenga, seria SMART GAMES; klocki oczywiście, zestawów jest mnóstwo, jeśli chłopak lubi budować, do wspólnej zabawy - mikroskop, zestawy do oglądania - BYŁO SOBIE ŻYCIE, BYŁ SOBIE CZŁOWIEK itd. uważam, że to jedne z niewielu tak pouczających bajek; książki - "julka i Julek"(cała seria) Polskie legendy, Muzgofalki (o ciele człowieka), Miś Padington; jeszcze kilka miesięcy temu, mój syn lubiał książki z naklejkami, zgadywanki takie, teraz już przerzuciliśmy się na SIPEŁKA, słuchowiska (mój syn uwielbia), kreda (takie proste, a jaka radocha) i oczywiście "sportowe zabawki" - rolki, hulajnoga (to już z takich droższych)
tyle mi na już przyszło do głowy
 
dziękuje za podpowiedzi:)ale problem w tym,że mój synek nie lubi klocków a książki czy gry też nie bardzo:sorry2:hulajnogę ma,rower też....jestem w kropce.Goście chcą sie złożyć i kupić coś konkretniejszego a nie małego bo tego to już ma.
 
Ja bym wolal zamiast gokarta dostac hulajnoge. jest teraz tyle rodzajow klasyczne eletryczne czy trojkolowe. Dajac prezent musisz propagowac jakeis idee, w tym wypadku dla mlodego chlopca sport jest wazny.

Zobacz np. tutaj Klasyczne w sklepie hulajnogi.istore.pl

pysia25 pisała o gokarcie. A są też przecież hulajnogi elektryczne. Bardziej uniwersalne i wjedzie się w więcej miejsc. Zasięg będzie większy.
 
reklama
dziękuje za podpowiedzi:)ale problem w tym,że mój synek nie lubi klocków a książki czy gry też nie bardzo:sorry2:
A może jeszcze nie trafił na takie, które go naprawdę wciągną?

U nas sprawdzają się lego, gra zgadnij ktoi zawsze jakieś samochodziki.
Gokart na pedały też pewnie byłby trafiony. A może sama podpytaj co chciałby dostać, pokaż na internecie zdjęcia.
 
Do góry