reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy ze współzyciem

reklama
ja po drugim razie
ochoty niet........ale trzeba bylo meza pozegnac ;)

drugi raz lepszy od pierwszego ale to nie to.........cholerne gumki

jak bede na miescie to popytam w zielarskim cos na "kobiecy poped"-tylko zapytam jak ludzi nie bedzie bo jakos tak glupio,kurczaki tam pracuje ino facet
a co tam zapytam,tylko jak sformulowac pytanie ;D
 
sylwia532 pisze:
ja po drugim razie
ochoty niet........ale trzeba bylo meza pozegnac ;)

drugi raz lepszy od pierwszego ale to nie to.........cholerne gumki

jak bede na miescie to popytam w zielarskim cos na "kobiecy poped"-tylko zapytam jak ludzi nie bedzie bo jakos tak glupio,kurczaki tam pracuje ino facet
a co tam zapytam,tylko jak sformulowac pytanie ;D

Sylwia, wygoglowałam:
http://www.kulturystyczny.pl/sklep.php?ID=1321
http://www.vamea.pl/Napisali_o_nas.27.0.html

w aptece u nas za szybką coś jeszcze widziałam, ale nie pamiętam nazwy, pójdę looknąć :laugh:
mój Krzysiek pukał mnie w łokieć żebym sobie kupiła ;D
 
osinka ty szperaczu ;D zachecajaco brzmi az nabralam ochoty ;D,ale musze poczekac jak przestane karmic piersia gdyby maly byl na butli kupilabym na pewno zeby zaszalec ;)

a ten drugi link hmmmmmmmmmmmmmm

moze ktoras sie skusi i opisze doznania ;)
 
ja jeszcze przed..tyle ze maz sie cos wzbrania, no bo dziecko te sprawy. biedny malucha sie wstydzi jakby ono rozumialo ;)
ja mam ochote ogormna, ale ciekawa jestem jak to w praktyce wyjdzie...no zobaczymy, trzeba meza wkoncu zagonic ;)
 
hmm..tak czytam i sie zastanawiam jaka blokada??? :D my zaczelismy na dobre po 6 tygodniu...tez sucho ale oliwka idzie w ruch i jest ok. ale co najlepsze to teraz mam wrazenie ze jest o niebo lepiej niz przed porodem...mamy takie tygodnie ze codziennie sie kochamy...tylko na spioszka nie moge bo wtedy mnie boli... ;D ::) :p
 
Ewunia23, u mnie blokada jest związana ze strachem przed bólem, przez to, że miałam nacinane krocze i mimo, że wiem, że tak już wszystko jest zarośnięte to boję się...
 
catherinka tez mialam nacinane, tez sie balam...nie wiem kazdy jest inny...moj ppartner tez sie bal wczoraj mi o tym powiedzial, ale z drugiej strony jak zaboli to zawsze mozna przestac...a moze tez mi tak latwo poszlo ze jakos tego naciecia nie odczuwalam, od samego poczatku czulam sie tak jakby mnie nie nacinali...
 
reklama
Ja tez sie balam prob i podejsc bylo mnustwo ale tak powolutku i mija teraz mam tylko stracha po kazdym stosunku alby nie byc w ciazy bo narazie powtorki porodu nie chce. Pozdrawiam Mamy marcowe Marta i Igorek
 
Do góry