reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przygotowania do pierwszych urodzin:)

reklama
co do prezentów to powiem wam że my mamy kilka typów:-D pchacz jeździk z FP lew, kombinezon zimowy i lego duplo. Gościom będę podpowiadać co mogą myszce sprawić:cool2:
 
Ja na razie wymyśliłam huśtawkę (już kupiona), konika na biegunach, rowerek, sanki... problem polega tylko na tym, że większość rzeczy wolałabym sama wybrać ;)
 
Asia też myślałam o rowerku, ale tyle ich jest, że wybór zajmie mi chyba ponad rok ;) No i chciałabym kupic jeszcze Szymonowi sanki :D

ja na razie chcę taki mały i zgrabny, znaczy lekki, bo Anusia nie bardzo chce na spacerach w wózku siedzieć, bo chce chodzić to nie będę się z całym majdanem tachać, poza tym potem chcemy jej kupić taki prawdziwy, żeby szybko zaczęła się uczyć jeździć:-D:-D:-D
 
unas od chrzestnych będze prezent niespodzianka ,
od dziadków szczeniaczek uczniaczek ,
od drugich cała impreza-ciuszki i restauracj
od reszty pewnie pieniazki
a odnas -i tu prablem mam pare typów-rowerek biegowy i kask,albo MZK Wózek dla lalki Pchacz FISHER PRICE (1235582925) - Aukcje internetowe Allegro
lub FISHER-PRICE GRAJĄCY MUZYCZNY CHODZIK PCHACZ (1231478013) - Aukcje internetowe Allegro
chyba ze MZK Jeździk, chodzik, bujak Maestro 5 w 1 SMOBY (1235587951) - Aukcje internetowe Allegro
co doradzicie??
sanki za pieniązki które dostanie i pare innych fajnych zabawek
 
Asia piękny i wielgachny ten tort.
U nas już w niedzielę pierwsza impreza (w dniu urodzin Maksa)
a następna 17 bo wtedy jest za niego msza (może zgrzecznieje jak go wodą święcona potraktują)
A co do prezentów to ja chyba wyrodna matka jestem ale nic nie kupuję bo uważam że wszystko ma :)
 
reklama
Do góry