reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przygotowania do pierwszych urodzin:)

reklama
Ja już tylkoczekam na gości "przyjęcie" przygotowane.Tort i ciasto własnej produkcji. Zrobiłam zdjęcie torta - ozdabiał mąż i wygląda całkiem całkiem. Zdjęcie dodam jak zrzucę. Mały śpi. Mam nadzieję że obudzi się w świetnym nastroju. :) wczoraj obcięłam mu włosy( z okazji roczku i ponieważ wpadały mu już do oczu) mA piękną grzywkę jak od garnka - odświętną.
 
U nas w końcu będzie najprościej - biszkopt z bananami, a dla chętnych dodatek - bita śmietana lub/i dżem truskawkowy. Chciałam, by torcik był jak najmniej słodki - w końcu jest dla Krzycha. :) mam nadzieje ze bedzie pyszny :)
 
reklama
A ja melduję wykonanie zadania:-p
Wybrałam w końcu cukiernię która mi zrobi torcik :-D trochę ich było a nie chciałam przepłacać więc musiałam zrobić wywiad środowiskowy;-)
Mam jazdę tego stopnia że dziś w nocy śnił mi się ten tort co za obsesja z mojej strony:confused::baffled:
ile za kg?
ja tez robilam wywiad środowiskowy w cukierniach i jest naprawde wieelkie rozbicie, w jednej 45zl/kg w drugiej 25zl/kg :szok: w najdroższej 65zl/kg:szok: masakra!

ja mysle czy nie wziac w tej 25zl/kg bo ponoc dobre, tylko nie iwem czy ładne.. w przyszlym tygodniu maja mi jakies zdjęcia wywolac, zebym mogla sobie zobaczuc czy to w miarę bedzie wyglądac;-)


kakarolina sto lat dla Maksa!:-)
 
Do góry