reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ja bym chciala ale niestey moje zylaczki w wiekszosci szalenst przeszkadzaja bo praktycznie przy kazdym zblizeniu je czuje :-( ale nie narzekam. jest dobrze :-) wazne, ze moje kochanie rozumie i wie co sie dzieje
 
reklama
Jak odróżnić czkawkę od normalnych kopniaczków?
Pytam bo mam łożysko na przedniej ścianie i wiecie słabo odczuwam ruchy a dziś w jednym miejscu dość bolesnie odczuwałam przez dłuższą chwilę takie "ta dam'
 
Ja jeszcze chyba nie czulam czkwaki, jak moja siostra byla juz w zaawansowanej ciazy to bylo widac jak jej miarowo podskakiwal brzuszek jakby sama miala czkawke :)
 
Hmmm, to ja może czkawke czułam jak mi się wydawało że ktoś mi w brzuchu gra jakby na bębenku :)
 
Jak odróżnić normalne skurcze w naszym II trymestrze od tych niepokojących.
Czytałam o skurczch Brixtona-Hitza. Utrzymujące się i coraz bardziej bolące. ale to też może być rozciąganie się macicy i skurcze trenujące......
Ja wczoraj miałam twardnienia brzucha połączone z bólami krzyża i bólami brzucha. Takie trzymajace i puszczające powoli, zmieniałam pozycje i czasem pomagało, nogi w górze też czasem, wzięlam w końcu magnez i przeszło, dziś nic takiego nie miałam
 
trusia skurcze sa normalne w IItrymestrze ciazy i bole tez bo dziecko przybiera na wadze a caly ciezar masz w brzuszku i przechodzisz w pozycje wygieta do tylu bardziej ;-)jesli
jednak bole sa takie okropne ze nie daja zyc idz z tym do lekarza bo pozniej sobie rady nie dasz mowie jak jest bo wem po sobie !!


a ja mam takie ciutkie pytanko do was czy wasze malenstwa czesto kopia cale 24h bo moj potrafi nawet bez dluzszych przerw nadawac ok.5 do 6godz az sie martwie o niego
 
Mój mały kopie w miarę o tych samych porach, ale to tak do 2-3 godz maksymalnie. Ale każde dzieciątko jest inne, więc nie masz się co martwić - najwyżej przygotowuj się psychicznie na małego łobuza ;)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry