• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
Dzieki
Ta sukieneczke co miała ubrana nosiła jej kuzynka (nie jedna i Niki tez) wiec ma prawie 15 lat:szok::-D:-D:-D:-D:-D

:szok::szok: no to extra!!

mi się kurcze tak chrzecilno ta podoba, ciekawe na jakiej kwocie aukcja się zakończy.... BABY GIRL SALLY MEMBERRY DESIGNER DRESS 6-12 MTHS on eBay, also, Baby Clothing, Baby (end time 19-Jan-09 21:54:47 GMT)



a tu coś z innej beczki:
http://www.allegro.pl/item524055846_twoje_dziecko_bohaterem_bajki_piekny_prezent.html świetna pamiątka dla dziecka polecam ;)

a tu jeszcze zapytanie czy spotkałyście z czymś takim na allegro może?
http://cgi.ebay.co.uk/Personalised-...photoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
250491a28a.jpeg


Nasza ślicznotka :-D
 
reklama
moja???? ŻARTUJE!!!!!!!!!!!

misia śliczny misiaczek:tak:

A ja sukienusie mojej córci z chrztu właśnie odzyskałam i zostawiam na pamiątkę:-p:-p:-p

W zasadzie wszystkie trzy ale najbardziej ta z siusiakiem ;-)

malena i czarna dziekuje :-)
moja mała chrzest ma 7lutego :-D w moje urodzinki ;-)
i jeszczew nie wiem dokładnie co jej założę :sorry:

No to właśnie piękny ten misio - akurat na chrzest! ;-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry