reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

reklama
No i super Dorotka. Powloli powoli i coraz wiecej bedziesz miała tych ciuszków:-p

Ja jak juz to kupuje konkrety tzn(tak jak widać) body, śpioszki i pajacyki mam full:-p tzn bede miała. Wiec nawet na to nie zwracam uwagę:-p
 
a ja czekam może jak dziś bede wiedziała co mam to wezme się za segregowanie ciuszków po chrześniaku. W wtorek dostałam jeszcze 2 reklamówki butów, ale takich wiekszych i gumowce
 
A to mije dzisiejsze zakupy!!!
zdjcie021ni5.jpg

zdjcie022xj4.jpg
 
minisia śliczne te body:-)
A ile par takich body trzeba mieć? Bo ja mam już kilka par i nie chciałabym przesadzić. Zeby każde ubrać:zawstydzona/y:
No i jakie planujecie wziąść cieszki do szpitala bo ja kąpletnie nie wiem:-(
 
reklama
Natusia hmm m cieżka sprawa z tym ilościami bo każdy patrzy inaczej. Ja miałam 10 z krótkim i 4 dlugie. Trzeba sie liczyc z tym ze dzieci moga narobic po pachy, moze im sie ulać itp. Lepiej miec 3 wiecej niz za mało. A druga sprawa pora roku i te wysychające pranie:szok::szok::szok:

Ja na wyjście planuje bodziak+ jakiś pajac lub komplecik welurowy+ kombinezonik+ czapeczki cieniutka i grubsza. Napewno bede go wiozła w takiej miekkiej gondoli wiec i kocyk sie znajdzie:-p
Ale wszytko sie okaze jaka bedzie pogoda;-)
 
Do góry