• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Robimy zakupy dla dzidziusia

090609_104940.jpg bolerko dla Oliwi na wesele

090609_105028.jpgSKARPETECZKI :tak:

090609_105045.jpg
 
reklama
No panny to można stroić. Ja szukam dla mojego kawalera garnituru na ślub mojej siostry .
Jak bys chciała to moge pożyczyć lub odsprzedać garnitur wraz z koszula i krawatem. Maksio był ubrany w nim tylko raz na chrzcie. Garnitur jest w rozmiarze 74 i koszula też. Spodnie są podłożone przez krawcową bo były za długie ale w każdej chwili mozna je przedłużyć. Więc jak bys chciała to daj znać:tak:
 

Załączniki

  • DSC01199.jpg
    DSC01199.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 60
  • DSC01194.jpg
    DSC01194.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 62
  • DSC01204.jpg
    DSC01204.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 58
MAKSIOWA tez tak mysle ze Oli bedzie ladniejsza niz PANI MLODA HEHEHEHE :-)

DZIEKUJE ZA KOMPLEMENTY napewno zdjatka beda po weselu :-)

No dziewczynki mozna stroic i sie z tego bardzo ciesze
Ale po zdjeciach MAKSIA widze ze chlopcow tez mozna slicznie ustroic MAKSIOWA MAKSIO jaki kawaler w tym garniaku :-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry