Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

Zobacz załącznik 139474 bolerko dla Oliwi na wesele
Zobacz załącznik 139475SKARPETECZKI
Zobacz załącznik 139476
Jak bys chciała to moge pożyczyć lub odsprzedać garnitur wraz z koszula i krawatem. Maksio był ubrany w nim tylko raz na chrzcie. Garnitur jest w rozmiarze 74 i koszula też. Spodnie są podłożone przez krawcową bo były za długie ale w każdej chwili mozna je przedłużyć. Więc jak bys chciała to daj znaćNo panny to można stroić. Ja szukam dla mojego kawalera garnituru na ślub mojej siostry .
