• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
BOOOGIE!!!!!!! hej! buziak!

karuzela w łóżeczku Zosi jest ladna dzieki cioci Boogie, ktora objawiła przed nami muzpony.pl :)



rurecko :) misie tez sa :) pok gapa najpierw zamowila misie myslac o kotkach i misie beda u tesciowej sobie wisiec, chyba ze komus podarowala, bo strasznie tam duzo sie dzieci wsrod ich znajomych urodzilo.
ja tam uwielbiam zolwika Bronka i slimaka Lesia jeszcze :)
 
Boogi - oj tam....każdy ma jakąś manię hehe:-) albo Zosię :-p:-):-) czy Zuzię :-p:-)))))))) Szanowny się wybiera z Victorią do CH po spodenki, to zerkną, jak będzie, to Ci kupią :-) dam znać!
 
Hej,
wiecie co się stało w nocy:szok:??
Z piersi płynęło po kropelce mleko:eek: ale tylko z jednej. Wiedziałam,że takie cuś będzie, ale tak wcześnie:szok:
 
Zizi :) niektorzy maja wczesnie :)

mi czasem pocieknie czasem nie. ostatnio budze sie czysciutka ale zdarza sie, ze dwie sztywne plamki na bluzce sie ze mna o poranku witaja :-D i tez z jednej piersi wydaje mi sie, ze bardziej niz z drugiej.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry